2737
2734
عنوان

خانمای اهل سفر

207 بازدید | 40 پست

اگه خدا بخاد فردا عازم مشهدیم تا سوم که از قبل هتل رزرو کردیم

حالا شوهرم میگه از اونجا بریم شمال من خیلی استرس دارم که جای مناسب گیرمون نیاد یا خیلی گرون باشه میشه راهنمایی کنین یه دختر دو ساله هم دارم میترسم غذای مناسب واسش نباشه

اگه بخوای دهن مردم رو بدوزی نخ کم میاری عزیزم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی میترسم  دخترم مریض  بشه 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞

ما هم داریم میریم مشهد همسرم گفت از شمال بریم

خدا خواست تو بارندگی دیروز ماشین خراب شد تا حالا با ماشین مشهد نرفته بودم استرس داشتم 

چشمش ترسید گفت با هواپیما میریم 

اگر میتونی براش سیب زمینی و تخم مرغ درست کن 

غذاهای اکثر رستورانای شمال تعریفی نیست

سوپ هاش هم فلفل زیاد داره برا بچه خوب نیست 

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی م ...

والا آب و هوا که نه چون حدود دو ماه پیش هتل گرفتیم

ولی خب مشهد الان خیلی شلوغه انشاالله که امام رضا خودش محافظ بچه هامون باشه

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی م ...

مامانم اینا مشهدن

سرده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738
ما هم داریم میریم مشهد همسرم گفت از شمال بریم خدا خواست تو بارندگی دیروز ماشین خراب شد تا حالا با م ...

آخه مشهد جا داریم ولی شمال نمیدونم کجا بریم یا غذاش چطکره

والا آب و هوا که نه چون حدود دو ماه پیش هتل گرفتیم ولی خب مشهد الان خیلی شلوغه انشاالله که امام رضا ...

انشالله ما هم حدود 40 روز پیش رزرو کردیم   ببخشید کدوم هتل رورزرو کردید و قیمتش  چقدر شده 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
مامانم اینا مشهدن سرده

مرسی عزیزم بارون هم میاد یا فقط سوز و سرما داره 

آخه مشهد جا داریم ولی شمال نمیدونم کجا بریم یا غذاش چطکره

پیک نیک با خودت ببر 

یه زره وسایل هم ببر شاید مجبور بشی برا بچه یه چیزایی درست کنی 

من داخل خود رشت رستوران خوب رفتم 

ولی بین راهی های شمال همیشه غذاهاش تعریفی نداشته

2706