1147
648
عنوان

خانمای اهل سفر

203 بازدید | 40 پست

اگه خدا بخاد فردا عازم مشهدیم تا سوم که از قبل هتل رزرو کردیم

حالا شوهرم میگه از اونجا بریم شمال من خیلی استرس دارم که جای مناسب گیرمون نیاد یا خیلی گرون باشه میشه راهنمایی کنین یه دختر دو ساله هم دارم میترسم غذای مناسب واسش نباشه

اگه بخوای دهن مردم رو بدوزی نخ کم میاری عزیزم  

الان شمال سیل اومده تو تی وی نشون میداد

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی میترسم  دخترم مریض  بشه 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
1156

ما هم داریم میریم مشهد همسرم گفت از شمال بریم

خدا خواست تو بارندگی دیروز ماشین خراب شد تا حالا با ماشین مشهد نرفته بودم استرس داشتم 

چشمش ترسید گفت با هواپیما میریم 

اگر میتونی براش سیب زمینی و تخم مرغ درست کن 

غذاهای اکثر رستورانای شمال تعریفی نیست

سوپ هاش هم فلفل زیاد داره برا بچه خوب نیست 

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی م ...

والا آب و هوا که نه چون حدود دو ماه پیش هتل گرفتیم

ولی خب مشهد الان خیلی شلوغه انشاالله که امام رضا خودش محافظ بچه هامون باشه

عزیزم ما هم چهارشنبه میریم مشهد 1 پسر 6 ساله با 1 دختر 1 ساله دارم از آب و هوای مشهد خبر داری خیلی م ...

مامانم اینا مشهدن

سرده

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
ما هم داریم میریم مشهد همسرم گفت از شمال بریم خدا خواست تو بارندگی دیروز ماشین خراب شد تا حالا با م ...

آخه مشهد جا داریم ولی شمال نمیدونم کجا بریم یا غذاش چطکره

والا آب و هوا که نه چون حدود دو ماه پیش هتل گرفتیم ولی خب مشهد الان خیلی شلوغه انشاالله که امام رضا ...

انشالله ما هم حدود 40 روز پیش رزرو کردیم   ببخشید کدوم هتل رورزرو کردید و قیمتش  چقدر شده 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
1194
مامانم اینا مشهدن سرده

مرسی عزیزم بارون هم میاد یا فقط سوز و سرما داره 

آخه مشهد جا داریم ولی شمال نمیدونم کجا بریم یا غذاش چطکره

پیک نیک با خودت ببر 

یه زره وسایل هم ببر شاید مجبور بشی برا بچه یه چیزایی درست کنی 

من داخل خود رشت رستوران خوب رفتم 

ولی بین راهی های شمال همیشه غذاهاش تعریفی نداشته

1167
چند سال پیش عید رفتیم شمال خیلی سرد بود حالا دو دلم که اصلا بریم یا نه

الان شمال سیل اومده

اصلا خوب نیس

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
والا از طرف کار همسرم قیمتشم حدود یه تومن سه روز

خیلی خوبه ما شبی 1300 تومن واسه 4 نفر بزرگسال با 1  نفر نیم بها  سه شب 3900 شده با صبحانه ناهار شام  

1190