2726
عنوان

مامانایی که نوزاد زیر ۶ماه دارین تورو قراااان بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم متاسفانه بدعادت شده که تو ماشین بخوابه. بچه هایی که دلدرد دارن تو ماشین آروم میشن. من همیشه ...

آره. ما بهش میگیم کیان ماشینی  😂

هرکاری رو بگی امتحان کردن. حالا شاید چهار ماهگی خوب شد ایشالا

خدایا شکرت
آره. ما بهش میگیم کیان ماشینی  😂 هرکاری رو بگی امتحان کردن. حالا شاید چهار ماهگی خوب شد ایشال ...

بهش شیر خشک نمیده؟

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
2728
بهش شیر خشک نمیده؟

شیر مامانش میخورد. اضافه وزن هم داشت ماشالا تپل بود. همه گفتن بهش شیرخشک بده این گریه ها از گرسنگیه. دوبار پشت سر هم بهش شیر خشک دادن. همشو میاورد بالا. تا اینکه نصف شب بچه از حال میره. داداشم میگه بچه بی جون شد رو دستم گرفتم بردمش بیمارستان. نصفه شب زنگ زد خونمون داداشم فقط گریه میکرد. رفتیم بیمارستان میخواستن بچه رو بستری کنن. یکی از فامیلامون دکتر نوزادان هستش گفت اصلا بستریش نکنید بچه رو سوراخ سوراخ میکنن فقط دیگه بهش شیر خشک ندین. بیارینش پیش خودم. یه دارو ساختگی هم تجویز کرد براش. بعد از یه هفته خوب شد بیچاره. خیلی شرایط بدی بود. شما تکرار نکنید لطفا

خدایا شکرت
شیر مامانش میخورد. اضافه وزن هم داشت ماشالا تپل بود. همه گفتن بهش شیرخشک بده این گریه ها از گرسنگیه. ...

نه نمیدم منم پس 

دختر منم تپله خوبه وزنش 

خداروشکر بخیر گذشته 😍

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
عزیزم چقد میخابیذ؟؟؟

دختر من کلا یه ربع میخوابید بعد سه تا چهار ساعت شنگول و سرحال بود دوباره یه ربع خواب سه ساعت بیداری طولانی ترین خوابی که در طول شبانه روز داشت ۱ساعت بور که بعدش ۷ ساعت بیدار بود...کلا نمیدونست خواب چیه و من واقعا عذاب کشیدم..چاره ای نیست بعضیا اینطورین

خدایا همونی که میدونی... الهی آمین..

دختر من رفلاکس داشت شاید معده درد داشته که نمیخوابید نمیدونم... بعدا فهمیدم که خیلی گرمایی هست و وقتی با لباس کم میخوابید یه کم بیشتر میخوابید مثلا دو ساعت😶 شربت بیبی اسلیپ هم داد دکترش اونم دادم هیچ اثری نکرد..شبانه روز تو بغلم بود راه میبردمش..شام و نهارم نمیذاشت درست کنم همش هله هوله میخوردیم ..

خدایا همونی که میدونی... الهی آمین..