2410
2553
عنوان

مامانایی که نوزاد زیر ۶ماه دارین تورو قراااان بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 39 پست
شیشه نمیگیره اصلا😩😩😩

با سرنگ بده. تنها راه چاره همین وگرنه تا وقتی شیر بخوره همین

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

عزیزم منکه میگم از گرسنگی بیدار میشه بچه سیر باشه خوب میخوابه حداقل پسر من‌که اینطور بود

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از گرسنگی شک ندارم  شیرتون ییرش نمی کنه  اگه با گریه ببدار میشه دل درد

خب بیدار ک میشه شیر نمیخاد بعضی وقتا همینجوری الکی بیداره 

ینی شیر خشک امتحان کنم؟ 

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
عزیزم منکه میگم از گرسنگی بیدار میشه بچه سیر باشه خوب میخوابه حداقل پسر من‌که اینطور بود

نگو ینی بچم تا الان گرسنه بوده😢😢😢😢😢

تپلم هست ها

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
2720

پسره منم سه ماهشه

خواب شبش يكمي بهتره ولي تو روز خيلييييييي كم ميخوابه امروز كلا سه تا ده دقيقه خوابيد

البته اين طفلي به صدا خيلي حساسه كه برادر بزرگش هم عاشق صداي بلند درآوردن وقتي اين خوابه

منم نزدیک دوماهه نوک سینه ام سفیدی زده ودرد میکنه پماد تترا سایکلین میزنم. دو روزه به نظرتون چرا این طوری شده دردش به سینه ام هم میزنه واسه کسی این طور بوده ؟؟ 

محجبه باش بانو بگذار در بزنند و پشت در بمانند   

بچه داداش منم چند روز دیگه سه ماهه میشه.. جیگر همه خون شده. اینقد که شبا بی خوابه و گریه میکنه. تا ساعت دو و سه باید با ماشین بچرخن تا خوابش ببره. وقتی هم میرسن خونه دوباره بیدار میشه. ننو هم میذارنش ولی بی فایده‌س

خدایا شکرت
2714
دقیقا منم همینکارو کردم یک شبم خداروشکر سختی نکشیدم بچم راحت شبا می خوابه تا صبح

منم همینطور. ی دکتر بهم گفت خدا خیرش بده. گفت خوابش تنظیم نشه تا چندسال درگیری

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
منم همینطور. ی دکتر بهم گفت خدا خیرش بده. گفت خوابش تنظیم نشه تا چندسال درگیری

من خودم از ده روزگی دادم همه گفتن اینکارو نکن گفتم خودم تصمیم می گیرم براش خداروشکر خیلی راضی بودم 

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
ینی شیرم کمه؟؟؟  بعد شبا شیشه بدم باز سینه رو پس نمیزنه؟؟؟

عزیزم اگه میخوای بهش شیر خشک بدی حتما با دکترش مشورت کن. زن داداش من فکر میکرد به خاطر شیر بچه گریه میکنه بهش شیر خشک داد. بچه حالش بد شد تا یه هفته مکافات داشتن. بیچاره میخواستن بستریش کنن. دکتر گفت بچه‌ای که شیر مامانش میخوره و شیرش خوبه و ایرادی نداره نباید شیر خشک بخوره.

خدایا شکرت
بچه داداش منم چند روز دیگه سه ماهه میشه.. جیگر همه خون شده. اینقد که شبا بی خوابه و گریه میکنه. تا س ...

عزیزم متاسفانه بدعادت شده که تو ماشین بخوابه.

بچه هایی که دلدرد دارن تو ماشین آروم میشن.

من همیشه به پسرم ترنجبین میدادم بعضی اوقاتم عرق نعنا میدادم .پشت گوشش هم همیشه با روغن ماساژز میدادم که گوش درد نکنه.

الحمدالله آروم بود وقتی خیلی گریه میکرد میدونستم یکی از این مشکلاتو داره حلش میکردم

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
خب بیدار ک میشه شیر نمیخاد بعضی وقتا همینجوری الکی بیداره  ینی شیر خشک امتحان کنم؟

ربطی نداره عزیزم 

با سرنگ بدونه سوزن هر شب بهش شیر خشک بدید که سیر بشه راحت می خوابه

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2706