2726

دخترم ۳ماهش خیلییییی خوابش کم و سبکه 

گیج گیج میشه ده دقیقه بعد بیداره 

باید راه ببرمش شیر بدم تا بخوابه 

کی خوب میشه خوابش؟؟؟؟ شیرمم خوبه 

پدی لاکتم بهش میدم 

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...

شیر مادر زود حضم بچه خوابش سبک میشه. شبا بهش ۹۰ سی سی شیرخشک بده‌ . این تجربه منه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درحال حاضر دختر منم همینطور بزور بهش شیرمیدم جوری که ۶ماه نشده غذا شروع کردم انقدر گریه میکنه موقع شیردادن منوهل میده عقب شیرمیخورد سرپامیچرخونم تامیخوابه بهش شیرمیدم اونم سرپا

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

دختر منم همین بود

من خونه رو ساکت نگه میداشتم تا بیشتر میخوابید

خودمم باهاش میخوابیدم

اگه غذا درست میکردم که بیدار میشد

تا 6ماهگی فقط گرسنگی کشیدیم

انقد که خوابش سبک بود

بعدشم مینداختمش تو روروئک بعد غذا درست میکردم

تازه یک ماهه خوابش بهتر شده

الان یکسالشه

بجه منم رفلاکسی بود

تا پنج ماه دل درد داشت

تا 11ماهگی با سشوار خوابوندمش

سشوار خراب شد 

کلی گریه کرد از سرش افتاد

من الان ۸ ماهه اینجوریم.😓

وای گیسو جون خیلی سخته 

راه بردنش هلاکم کرده  

زیره هم‌خوردم ارامش بخش باشه انگار ن انگار 

وای ۳شب ۱۲شب خابید تا۶صب از خوشحالی باورم نمیشد 

دختر منم همین بود من خونه رو ساکت نگه میداشتم تا بیشتر میخوابید خودمم باهاش میخوابیدم اگه غذا درس ...

وای چه سخت الان خوب شده؟؟؟

شیر مادر زود حضم بچه خوابش سبک میشه. شبا بهش ۹۰ سی سی شیرخشک بده‌ . این تجربه منه

شیشه نمیگیره اصلا😩😩😩

2706