1232
1247
عنوان

مامانایی که نوزاد زیر ۶ماه دارین تورو قراااان بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 39 پست

بچه داداش منم چند روز دیگه سه ماهه میشه.. جیگر همه خون شده. اینقد که شبا بی خوابه و گریه میکنه. تا ساعت دو و سه باید با ماشین بچرخن تا خوابش ببره. وقتی هم میرسن خونه دوباره بیدار میشه. ننو هم میذارنش ولی بی فایده‌س

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه نینی من یه صلوات بفرستید که سالم بیاد بغلم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

دقیقا منم همینکارو کردم یک شبم خداروشکر سختی نکشیدم بچم راحت شبا می خوابه تا صبح

منم همینطور. ی دکتر بهم گفت خدا خیرش بده. گفت خوابش تنظیم نشه تا چندسال درگیری

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
1156
منم همینطور. ی دکتر بهم گفت خدا خیرش بده. گفت خوابش تنظیم نشه تا چندسال درگیری

من خودم از ده روزگی دادم همه گفتن اینکارو نکن گفتم خودم تصمیم می گیرم براش خداروشکر خیلی راضی بودم 

پسرم همه دنیامه😍😍😍
ینی شیرم کمه؟؟؟  بعد شبا شیشه بدم باز سینه رو پس نمیزنه؟؟؟

عزیزم اگه میخوای بهش شیر خشک بدی حتما با دکترش مشورت کن. زن داداش من فکر میکرد به خاطر شیر بچه گریه میکنه بهش شیر خشک داد. بچه حالش بد شد تا یه هفته مکافات داشتن. بیچاره میخواستن بستریش کنن. دکتر گفت بچه‌ای که شیر مامانش میخوره و شیرش خوبه و ایرادی نداره نباید شیر خشک بخوره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه داداش منم چند روز دیگه سه ماهه میشه.. جیگر همه خون شده. اینقد که شبا بی خوابه و گریه میکنه. تا س ...

عزیزم متاسفانه بدعادت شده که تو ماشین بخوابه.

بچه هایی که دلدرد دارن تو ماشین آروم میشن.

من همیشه به پسرم ترنجبین میدادم بعضی اوقاتم عرق نعنا میدادم .پشت گوشش هم همیشه با روغن ماساژز میدادم که گوش درد نکنه.

الحمدالله آروم بود وقتی خیلی گریه میکرد میدونستم یکی از این مشکلاتو داره حلش میکردم

خب بیدار ک میشه شیر نمیخاد بعضی وقتا همینجوری الکی بیداره  ینی شیر خشک امتحان کنم؟

ربطی نداره عزیزم 

با سرنگ بدونه سوزن هر شب بهش شیر خشک بدید که سیر بشه راحت می خوابه

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
1213
عزیزم متاسفانه بدعادت شده که تو ماشین بخوابه. بچه هایی که دلدرد دارن تو ماشین آروم میشن. من همیشه ...

آره. ما بهش میگیم کیان ماشینی  😂

هرکاری رو بگی امتحان کردن. حالا شاید چهار ماهگی خوب شد ایشالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره. ما بهش میگیم کیان ماشینی  😂 هرکاری رو بگی امتحان کردن. حالا شاید چهار ماهگی خوب شد ایشال ...

بهش شیر خشک نمیده؟

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
فک کردم فقط دختر من اینطوریه

اگه بچتون وزنش خوبه یعنی شیرتون خوبه. به هیچ عنوان بهش شیرخشک ندین. حداقل قبلش با دکتر مشورت کنید. اشتباه داداش و زنداداش من رو شما انجام ندید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
بهش شیر خشک نمیده؟

شیر مامانش میخورد. اضافه وزن هم داشت ماشالا تپل بود. همه گفتن بهش شیرخشک بده این گریه ها از گرسنگیه. دوبار پشت سر هم بهش شیر خشک دادن. همشو میاورد بالا. تا اینکه نصف شب بچه از حال میره. داداشم میگه بچه بی جون شد رو دستم گرفتم بردمش بیمارستان. نصفه شب زنگ زد خونمون داداشم فقط گریه میکرد. رفتیم بیمارستان میخواستن بچه رو بستری کنن. یکی از فامیلامون دکتر نوزادان هستش گفت اصلا بستریش نکنید بچه رو سوراخ سوراخ میکنن فقط دیگه بهش شیر خشک ندین. بیارینش پیش خودم. یه دارو ساختگی هم تجویز کرد براش. بعد از یه هفته خوب شد بیچاره. خیلی شرایط بدی بود. شما تکرار نکنید لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیر مامانش میخورد. اضافه وزن هم داشت ماشالا تپل بود. همه گفتن بهش شیرخشک بده این گریه ها از گرسنگیه. ...

نه نمیدم منم پس 

دختر منم تپله خوبه وزنش 

خداروشکر بخیر گذشته 😍

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
عزیزم چقد میخابیذ؟؟؟

دختر من کلا یه ربع میخوابید بعد سه تا چهار ساعت شنگول و سرحال بود دوباره یه ربع خواب سه ساعت بیداری طولانی ترین خوابی که در طول شبانه روز داشت ۱ساعت بور که بعدش ۷ ساعت بیدار بود...کلا نمیدونست خواب چیه و من واقعا عذاب کشیدم..چاره ای نیست بعضیا اینطورین

خدایا همونی که میدونی... الهی آمین..

دختر من رفلاکس داشت شاید معده درد داشته که نمیخوابید نمیدونم... بعدا فهمیدم که خیلی گرمایی هست و وقتی با لباس کم میخوابید یه کم بیشتر میخوابید مثلا دو ساعت😶 شربت بیبی اسلیپ هم داد دکترش اونم دادم هیچ اثری نکرد..شبانه روز تو بغلم بود راه میبردمش..شام و نهارم نمیذاشت درست کنم همش هله هوله میخوردیم ..

خدایا همونی که میدونی... الهی آمین..
1241