2703
2553
عنوان

یعنی کار جاری ام بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2839 بازدید | 73 پست
بعدم دیدم توی روشویی انگار یه آب قهوه ای کدر رو ریخته باشی . جاش خیلی کمرنگ‌مونده بود.  بعد او ...

دعا اگه بفکرش بیوفتی و بفهمی دیگه کار نمیکنه.خیالت راحت.باز اگه میترسی لباسهاتو برعکس بپوش

خدایا شکرت...واسه همه مهربونیات❤❤🌹
بعدم دیدم توی روشویی انگار یه آب قهوه ای کدر رو ریخته باشی . جاش خیلی کمرنگ‌مونده بود.  بعد او ...

تو همین فاصله که رفتی اشپزخونه و برگشتی😒

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون کار خودشه ؟ دعا گرفته برام؟ 

این خیلی با  من بده. به خدا انقدر با حرفاش منو چزونده. بچه ام سقط شد ننه اش گفت ببین چه گناهی کردی که خدا اینو سرت اورده. 

هر بار هواپیما سقوط میکنه میگه همینه دیگه پول مفت میگیرن. همشون سقوط کنن به درک. فهمش نمیرسه شوهر منم پروازیه و با همین حرفش دلم میشکنه. 

حامله بود ننه اش زنگ میزد میگفت فلان غذا رو درست کن براش ببر. البته من هیچ وقت اینکارو نکردم ولی همینشم زور داشت برام

2456
2714
برو عمو بدبخت اون جاریت چه ندیده  بازی دراوردی  حالا یه بار اومد خونت 😕

چ ربطی ب ندیده بازی داره وقتی از سر لجبازی کثیف کاری درمیاره رو روشویی و کثیف میکنه ندیده بازیه یا اینکه لباست غیبش بزنه

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘
چ ربطی ب ندیده بازی داره وقتی از سر لجبازی کثیف کاری درمیاره رو روشویی و کثیف میکنه ندیده بازیه یا ا ...

ولش کن فکر کنم این یا جاری نکبتمه یا کاربر خاله سوسکه و خاله رورو که دچار مشکل شخصیتی بود

2706