2726
عنوان

یعنی کار جاری ام بوده؟

2839 بازدید | 73 پست

برادرشوهرم و جاریم کلا با ما خیلی بدن.‌ توهم اینو دارن که ما خیلی پولداریم و به اونا کمک نمیکنیم. در صورتی که ۲ سال پیش چیزی حدود ۲۰۰ میلیون از پس انداز ما یه جورایی رفت تو جیب اونا. 

جاریم هم کلا زبونش نیش داره و خیلی آزار داده منو و من قطع ارتباط بودم باهاشون. 

حالا حرفای جاریم پشت سر من بماند. اینا رو گفتم بدونین رابطمون چجوریه.‌

خلاصه زیاد نمیبینمشون تا اینکه امشب زنگ زدن گفتن میخواییم بیاییم خونتون. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما هم در کمال تعجب گفتیم بیایین با اینکه اصلا دلم نمیخواست ببینمشون ولی دیدم دور از شعور و ادبه که بگم نیان. 

اومدن و نشستن حرف زدن. من بلند شدم برم چای بیارم که جاریم پاشد گفت میرم بچه ام رو عوض کنم (پوشکش رو) 

منم گفتم برو تو اتاق نورا همه چی هم هست اونجا. 

اونم گفت باشه و منم رفتم آشپزخونه

لایکمکنید بیام بخونم

امشب همه خیلی کند می نویسن

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

احتمالا یه سرمایه گذاری بوده دوستان ولش کنید بذارید ببینیم چی شده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

رفتم چای ریختم داشتم برمیگشتم دیدم از اتاق ما اومد بیرون . من خیلی بدم میاد کسی (اونم جاری) بره توی اتاق خوابم ، اونم بی اجازه. با دلخوری بهش گفتم چرا نرفتی اتاق نورا؟ گفت عه آخه فکر کردم اتاقش این طرفه 😶😶😶

رسما منو خر فرض کردااا

2706