1177
44
عنوان

یعنی کار جاری ام بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 73 پست
برو عمو بدبخت اون جاریت چه ندیده  بازی دراوردی  حالا یه بار اومد خونت 😕

چ ربطی ب ندیده بازی داره وقتی از سر لجبازی کثیف کاری درمیاره رو روشویی و کثیف میکنه ندیده بازیه یا اینکه لباست غیبش بزنه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام نی نی سایت اینقدکه همه تو امضاشون نوشتن واسه فلان مشکلم صلوات بفرست که وقتی میرم بیرون از سایت فک میکنم که الان چند صد تا صلوات فرستادم.حالا درسته کار خوبیه ولی باورکنین دیگه اینقد مشغول صلوات واسه بقیه میشم دیگه یادم میره تاپیک بخونم یا وسط مطلب خوندن تو تاپیک یهو چشمم میفته به امضای این دوستان که دیگه مطلب و فراموش میکنم 
تو همین فاصله که رفتی اشپزخونه و برگشتی😒

اون همون موقع رفته بود. منم تا خرما بذارم تو ظرف و چایی بریزم و اینا طول کشید. زمان کافی برای انجامش داشته 

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

تو خونت همیشه با صدای بلند چهارقل و وان یکاد بخون 

اتفاقا تازه یه تابلوی چهارقل خریدم . حفظ نیستم متاسفانه ولی اگر اثر داره حتما حفظ میکنم و میخونم

چ ربطی ب ندیده بازی داره وقتی از سر لجبازی کثیف کاری درمیاره رو روشویی و کثیف میکنه ندیده بازیه یا ا ...

ولش کن فکر کنم این یا جاری نکبتمه یا کاربر خاله سوسکه و خاله رورو که دچار مشکل شخصیتی بود

1156
1194

به جان خودم اگه کوچکترین تغییری دیدی سریع برو یه کاری کن باطل شه

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !

میخوای اصلا فردا برو من یکیو میشناسم ولی میدونم نمیشه معرفی کرد قط دسترسی میشم😒😐

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !
به نظرتون کار خودشه ؟ دعا گرفته برام؟  این خیلی با  من بده. به خدا انقدر با حرفاش منو چزو ...

من شما رو یادم اومد تاپیک هم زده بودین مثل اینکه آره ؟ در مورد این جاریتون من نمیدونم با قصد و قرض اومده خونتون ولی هرکسی پشت سر هرکسی کاری میکنه ان شاالله به خودش برگرده نگران نباش بگو خدایا خودت نگهبانم باش من زندگیمو به تو امانت میکنم 

وای چقدر سخته. آخه من مطمئن نیستم دعا باشه. حدس زدم. از کجا باید مطمئن شم؟

اره ,ولی انجام بده,اون سنگ قلیاب وحتما انجام بده,خیلی تاثیر داشت

میشه برای مادر شدنم دعا کنید ,هر کسی نفسی داره,همدیگرو از دعاهامون بی نصیب نکنیم
1179

وای دختر خاله من میگفت چند وقت بود الکی الکی سر هر چیزی با شوهرم دعوامون میشد بعد یه روز تو جیب لباس تو کمدش یه کاغذ که دعا و خط و خطوط توش بوده پیدا میکنه و میر ه از ترسش تو اب روان میاندازه میگفت از اون روز زندگی مون دوباره نرمال شد فقط میگفت نمیدونم آخه کی اینو تو کمدم گذاشته

خدا لعنتشون کنه که زندگی ها رو بهم میریزن

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
من شما رو یادم اومد تاپیک هم زده بودین مثل اینکه آره ؟ در مورد این جاریتون من نمیدونم با قصد و قرض ا ...

آره در مورد این عتیقه زیاد تاپیک زدم. 

به خدا من تاحالا واسه هیچ کی بد نخواستم ولی نمیدونم چرا همیشه باید یکی باشه که منو بچزونه

عزیزم من ی دعانویس میشناسم برات سرکتاب رایگان میگیره اونوقت میگه دعا برات نوستن یا ن

واقعا؟ برات درخواست دوستی میدم 

وای دختر خاله من میگفت چند وقت بود الکی الکی سر هر چیزی با شوهرم دعوامون میشد بعد یه روز تو جیب لباس ...

واقعا خدا لعنتشون کنه. به خدا خودشون از همه بدبخترن که همش به فکر این چیزان.‌بابا بشین زندگیتو بکن دیگه

ببین این خانومه که من میگم تو کرمانشاه اونوراس 

1182