1147
648
عنوان

یعنی کار جاری ام بوده؟

2467 بازدید | 73 پست

برادرشوهرم و جاریم کلا با ما خیلی بدن.‌ توهم اینو دارن که ما خیلی پولداریم و به اونا کمک نمیکنیم. در صورتی که ۲ سال پیش چیزی حدود ۲۰۰ میلیون از پس انداز ما یه جورایی رفت تو جیب اونا. 

جاریم هم کلا زبونش نیش داره و خیلی آزار داده منو و من قطع ارتباط بودم باهاشون. 

حالا حرفای جاریم پشت سر من بماند. اینا رو گفتم بدونین رابطمون چجوریه.‌

خلاصه زیاد نمیبینمشون تا اینکه امشب زنگ زدن گفتن میخواییم بیاییم خونتون. 

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

ما هم در کمال تعجب گفتیم بیایین با اینکه اصلا دلم نمیخواست ببینمشون ولی دیدم دور از شعور و ادبه که بگم نیان. 

اومدن و نشستن حرف زدن. من بلند شدم برم چای بیارم که جاریم پاشد گفت میرم بچه ام رو عوض کنم (پوشکش رو) 

منم گفتم برو تو اتاق نورا همه چی هم هست اونجا. 

اونم گفت باشه و منم رفتم آشپزخونه

۲۰۰میلیون مفتی مفتی رفت جیب اونا😐😯

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین

لایکمکنید بیام بخونم

امشب همه خیلی کند می نویسن

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
1189

رفتم چای ریختم داشتم برمیگشتم دیدم از اتاق ما اومد بیرون . من خیلی بدم میاد کسی (اونم جاری) بره توی اتاق خوابم ، اونم بی اجازه. با دلخوری بهش گفتم چرا نرفتی اتاق نورا؟ گفت عه آخه فکر کردم اتاقش این طرفه 😶😶😶

رسما منو خر فرض کردااا

خوابم میاد دوستان لایکم کنین فردا بیام بخونم مرسی

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین
1179

خلاصه حرف زدن و فهمیدیم بازم پول میخوان. آقا داره ماشینش رو عوض میکنه و از شوهرم خواست بهش پول قرض بده. همچین میگه ۳۰ میلیون بده انگار ما میلیاردریم . شعور نداره چقدر زیر بار قرض قسط خونه ایم. 

یه ساعتی نشستن و رفتن. 

بعد از اینکه دخترم خوابید رفتم تو اتاق خودمون (اتاق ما حموم و دستشویی داره) دیدم روی آیینه اش انگار با دست آب کثیف رو بپاشن. 

من صبح تمیز کرده بودم 

835