1177
648
عنوان

فردا داذم مبرم مشهد😍😍😍

873 بازدید | 128 پست

برای اولین بار سفر دونفرمونه

ولی چون هتل رزرو نکردیم خیلی استرس دارم میگم نریم اون جا پیدا نشه یا اگه پیدا شد گرون باشه😢

اولین عشق تو میشدم اگه ، اگه این زمونه لعنتی نبود😢

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

برا منم دعا میتنی؟؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!

میشه منم دعا کنی باردارباشم.خدابهم یه بچه صحیحو سالم بده

اسمم فاطمست

فراموشم نکنیا

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤❤❤میشه واسه مادر شدنم یه صلوات بدین ممنونم🤰🤱👼

التماس دعا عزیزدلم 😘

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1189

عزیزم تو دیوار بگرد دیوارو تنظیم کن رو شهر مشهد بعدش اسکان و هتل و سوییت رو سرچ کن کلی آگهی میاد 

التماس دعا دارم برای سلامتی امام زمان هم دعاکن 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت 👉👉👉 
1184

نترس سوییت کرایه ای زیاد هست، امام رضا مهمونشو بیجا نمیذاره😍

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

برا منم دعا کن لطفا

پیشاپیش زیارتتونم قبول

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
1183