2703
2553
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158690 بازدید | 1538 پست

آقایان شیفته زنانی هستند که حتی در سنین بالا همچون دختر بچه ای پر شور و هیجانند و نیازهای کوچکشان را نیز به همسرشان می گویند .

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

روانشناسان معتقدند بیشترین قهری که در یک رابطه زناشویی صورت میگیرد 

از سوی خانم هاست !

و تاکید میکنند

قهر بدترین نوع خشم است، قهرکردن زیادی نشانه عدم بلوغ روانیست!

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنجا که ازدواجی بدون عشق صورت گیرد ، 

حتما عشقی بدون ازدواج در

آن رخنه خواهد کرد ....!!!

"بنیامین فرانڪلین

اگر آب لیموی رقیق را داخل قوری بریزید، و بگذارید یک شب بماند، آب لیمو لکه های قهوه ای چای را از بین می برد

2720
اگر اوضاع مالی اجازه میده هرازگاهی کارگر لگیرید نگید کارگر به دلتون‌نمیشینه بزارید به چشم ی پرنسس شم ...

من دوتا بچه کوچیک دارم واقعا به کارای عیدم و خونه زندگیمنمیتونم برسم.. به همسرم گفتم.. تقسیم کار کرد نصف کارارو خودش انجام داد... من دوست دارم گارگر بیاد چکار کنم؟ 

احساس قدرشناسی و سپاس رادر خود تقویت کنید.

این عواطف از معنوی ترین احساسات ما هستید و بیش از هر چیز، زندگی ما را پر بار می سازند. 

با احساس شکر گزاری زندگی کنید . 

🎩 آنتونی رابینز

معجزه شکرگزاری را نادیده نگیرید.

وقتی در حال صحبت کردنیم

در واقع در حال کاشتن بذر هستیم

* مطمئن شوید که در حال کاشت بذر درستی هستید *

2714
جدی میگم من کمرم زیر فشار خرج سیسمونی بچه خواهرم شکست تازه ۹۰٪وسایل بدرد نمیخورد مثل کالسکه چون خواه ...

من دو ماه  پیش زایمان کردم واسه سیسمونی هم اصلا روی خانواده ام فشار نیاوردم

به کسی هم اجازه ندادم در مورد سیسمونیم نظر بده مثلا بگه فلان چیز چرا نخریدی...

#قانون_جذب

⭕️قانون جذب بر اساس احساسی که دارید عمل میکند

نه فقط بر اساس گفتارتان 

پس احساس ما در هر چیزی نقش اساسی و ویژه ای دارد 

مثلا شما ارتعاش سلامتی میدهید ولی مدام می ترسید که مبادا دچار بیماری شوید  و احساس نگرانی میکنید 

این حس خوب نیست 

احساس ترس از بیماری آن را به سمت 

شما میکشاند...

از شب قبل اگه کارایی که روز بعد دارید رو بنویسید واقعا اثرش مث معجزه اس سرعت و انگیزتون واسه انجام ...

افرین . این کار عالیه من هم وقتی مهمون دارم و هم مخصوصا برای کارهای عید همه کارهامذ را لیست میکنم وبا انجام دادن هر کدام روی اون خط میکشم . لیست کارهای عید امسالم را هنوز دارم . ریز به ریز نوشتم . 38 بود .20اسفند اخرینش خط خورد 😊😊😊

لطفا یه صلوات 🌸برای حل مشکلم بفرستید . نیازمندم 🙏

شوهرم گفت چرا خونه تمیز نیس درحالیکه همه ی روز خونه بودی؟

منم گفتم چرا ما پولدار نیستیم با اینکه تو هر روز میری سر کار!!!!؟

مراقب حرفهایمان باشیم🙄

تفاهم یعنی :

ت : توان تحمل تفاوت ها

ف : فهمیدن همدیگه

ا : ازادی در بیان عقیده

ه : همه جوره قبول داشتن طرف مقابل

م : محبت دو طرفه

بچه ها تورو خدا واسه یبوست راه صددرصد سراغ ندارید؟

راه صد درصد رو از من بشنو،  وقتی میری دستشویی با خودت گوشی ببر و اگه توالت فرنگی داری چه بهتر روش بشین و ریلکس باش یواش یواش معده ات تخلیه میشه چون بیشترین دلیل یبوست استرس ، به همین راحتی اطرافیانم وخودم رو درمان کردم ،نیروی منفی ذهنت رو اگه کنترل کنی اکثر مشکلاتت حل میشه 

همسرتان را بر همه مقدم بشمارید 

وقتی ازدواج کردید، اولین و پراهمیت ترین شخص بعد از خودتان، همسرتان خواهد بود.

هیچکس و هیچ چیز حتی فرزندتان را به او ترجیح ندهید.

2706