عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158938 بازدید | 1538 پست
عزیزم شاید مشکل تیروئید باشه به یه متخصص غدد مراجعه کن 

عزیزم غدد هم رفتم جالب اینجاست تیروییدم اصلا مشکل نداره تو حاملگیم مشکل نداشتم حتی چن بار رفتم پیش دکتر غدد گفت دیگه اینجا نیا مشکلی نداری خخ

یکی از آشناهای منم این مشکلو‌ داشت.یه دستگاه ضد عرق گرفت مشکلش حل شد.دستگاه ایرانیه و ساخت یه شرکت د ...

طرز استفادش چجوریه؟ من کف دست و کف پام عرق میکنه ، ممنونم عزیزم بابت راهنماییت🌹❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گل گفتی دوست خوبم .هزاران لایک داری 

عزیزم 🙏🙏

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2731

ممنونم از خانمایی ک وقت گذاشتن و راهنمایی کردن😘

خانما من بخاطر این مشکلم حتی دکتر اعصاب و روانم رفتم مشکل زندگیمو بهش گفتم اونم ی مشت قرص اعصاب بهم داد منم شروع کردم خوردم وسطاش خسته شدم گفتم ولش کن اصلا عرق دست چه ربطی ب قرص اعصاب داره دیگ نمیخورم یهو وسطش ولش کردم بخدا داغون شدم دستام میلرزید قرمزززز میشد بعدم شدت عرقش چندین برابر شد مثلا اگ قبلا تو مواقع اضطراب عرق میکردم ایندفعه دیگ همش خیس بود ب غلط کردن افتاده بودم دوباره مجبور شدم رفتم دکتر، دکترم گفتن قرص اعصاب رو یهو نباید ولش کنی خودم کم کم باید برات کم کنم دوباره از نو شروع کردم خوردم 

تورو خدا اینم ی نصیحت از من ک هیچ وقت هیچ وقت الکی الکی خودتونو درگیر داروی اعصاب نکنید 🌸🌹

به حالت تمسخر میگن اخییییییییییی هیچیییییییی نمیگه!!!!!!!

مهم نیست شما هم لبخند بزن ، مطمئن باش به صبور بودنت حسادت میکنن...همین که وجدانت راحت باشه کافیه...چه اهمیتی داره...

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
هيج وقت از زندكي و شوهر و بجه تون جلو بقيه تعريف نكنيد و هيج وقت كاري رو تا به سرانجام نرسيده واسه ب ...

باید حرفتو با اب طلا نوشت 

دقیقا من همیشه کارام بی سرانجام میمونه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
ممنونم از خانمایی ک وقت گذاشتن و راهنمایی کردن😘 خانما من بخاطر این مشکلم حتی دکتر اعصاب و روانم رف ...

کاااملاااا درستههه

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
اره میگم... رفتم همه جور دکتری هم رفتم ولی نمیفهمن و میگن ارثیه ، چون مامانمم همینطور بوده ولی نه ب ...

یه عصب از کف دست رو که مربوط به عرقه طی یه عمل از کار میندازن و مشکلت حل میشه.‌پیش پزشک حاذق برو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خوشبحالت

تو بچه داری؟؟؟؟چند سالته

وزن اولیه 67وزن فعلی 67.از 99/10/21 شروع کردم. قد 163.وزن دلخواه 56.خدایا شکرت تو تولدم با موهای پرپشت و رنگ شده و وزن 56 کیلویی جنش میگیرم روز موعود 21 خرداد 
یه عصب از کف دست رو که مربوط به عرقه طی یه عمل از کار میندازن و مشکلت حل میشه.‌پیش پزشک حاذق برو

بله این درسته متخصص غدد بهم گفت همین حرفو👌یادمه بهم گفت اگ مشکل پوستی باشه مییشه اینکارو کرد همینطوری نمیشه قطعش کرد دقیق یادم نمیاد چرا به من پیشنهاد نکرد حرف ده پونزده سال پیشه

برای از بین بردن روغن های سوخته روی چدن های گاز از لوله باز کن هر ماذکی ک بود مهم نیس استفاده کنید.داخل یه تشت بریزید لوله بازکن رو بعد چدنها توش غوطه ور ی شب تا صب بمونه توش بعد با دستکش و سیم سیم بزنین مث روز اول میشه.فقط برای چدنهایی ک مطمئنین واقعا چدن هستن توصیه میشه

نیت هر کاری کردید به کسی نگید به فنا میرید بعد اینکه انجام دادید بگید چشم میزنن شدیدا 

هر کاری با بسم الله شروع کنید 

آب بیشتر بخورید چایی سیاه کم کنید لطفا ضررش بیشتره

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
2706