2726
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158937 بازدید | 1538 پست
میدونید چرا میگن ایشالا ۱۲۰ ساله بشی؟ چون هرکس ۱۲۰ سال زندگی کنه بعد ۱۲۰ سال یک ماه کامل رو آزاده ب ...

من شنیده بودم قدیم ها هر ۱۲۰ سال یه بار یه روزی روز جشن بوده و همه چی واسه همه آزاد بوده  به خاطر همین میگن ۱۲۰ ساله بشی که حداقل یه بار این روزو و جشنو ببینی 

بازم من تابع نظر جمع هستم😊

منم یه راهکار خیلی عالی واسه از بین بردن موهای زائد و سیاه صورت دارم. مخصوصا قسمت چانه. موها رو شیو کنید و بعد هر روز روزی 3 بار با روغن رازیانه همون قسمتو ماساژ بدید. خیلی سریع نتیجه ش رو میبینید. خیلی خیلی بهتر از لیزر. اینو من از همین نی نی سایت یاد گرفتم. البته نوشته بودن زمان قاعدگی استفاده نکنید

خدا جونم سپردم به خودت. همیشه بهترین ها رو برام خواستی... خدایا مواظب نخودچی من باش... 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقه پخت اگه درست باشه دیگه نمیچسبه چون دقیقه  پخت کمه میچسبه

اخه دیدم میگن پونزده دقیقه ای میپزه. ولی براب من یک ساهتم بپزم بازمیچسبه😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

يه كم روغن نارگيل و زردچوبه قاطي كنيد مثل خمير بشه

بعد با يه مسواك بزنيد به دندوناتون چند دقيقه بذاريد بمونه

دندونو واقعا سفيد ميكنه خيلي خوبه

فقط يه مسواك جدا بذاريد برا اين كار چون بعدش مسواكتون زرد ميشه 

2728
از شب قبل اگه کارایی که روز بعد دارید رو بنویسید واقعا اثرش مث معجزه اس سرعت و انگیزتون واسه انجام ...

من این کارو میکنم و به شدت راضی هستم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
به زورم که شده بخور.منم اینجوری بودم به زور خوردم الان عادت کردم ابتو با عرقیات و میوه ها طعم دار ک ...

والا یه مدت طعم دار کردم باز ولش کردم‌.دوباره باید شروع کنم.ممنون گلم⚘

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
پس یه نفر مثل من پیدا شد  فکر می کردم فقط منم که از آب بدم میاد

اره واقعا💋💋

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

خانواده_شوهر 

❣اصلا هیچ زنی نمیتونه توی جنگ با خانواده شوهر از راه پشت سرشون حرف زدن یا توقع از شوهر که اونو به خانوادش ترجیح بده راه به جایی ببره

❌پس چیکار کنیم ؟

در زمان مناسب یعنی زمانی که توی تنش نیست( توی رختخواب نه لطفا ) بهش تاکید میکنم من خواهرتو (مثال ) دوس دارم مث خواهر خودمه میبخشمش اما اگه خواهر خودم هم بود جوری رفتار میکردم که دیگه احتراممو نگه داره 

💕 عزیزم من نمیخوام بهش بی احترامی کنم اما .. به نظرت جوابشو یه جوری بدم که حرفی نمونه؟؟؟؟؟

💕 با همین مقدمه جدی با شوهرت صحبت کن و بگو با همه احترامی که برای خانوادش قایلی حتی اگه مامان خودت هم باشه حاظر نیستی با خانواده ات یا خانواده اون یه جا زندگی کنی

❌بانوها آروم آروم 

یهو نمیتونین انتظار داشته باشید وابستگی همسرتون به  خانواده اش کم بشه

❤💋❤💋❤

میدونید چرا میگن ایشالا ۱۲۰ ساله بشی؟ چون هرکس ۱۲۰ سال زندگی کنه بعد ۱۲۰ سال یک ماه کامل رو آزاده ب ...

یکم بیشتر توضیح میدی در مورد۱۲۰سالگی منظورتو نگرفتم یعنی چی آزاده؟

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

من به همه توصیه میکنم این جمله رو هر روز با خودشون تکرار کنند یا بنویسن که هرروز ببینند 

زمین گرده . خدا بزرگه

این جمله پر از معنیه یعنی وقتی میخواهی کسی رو قضاوت کنی . به کسی توهین کنی . زندگی رو به هم بریزی انقدر زمین میچرخه که حودت تجربه کنی 

هروقتم کسی ناراحتت کرد . توهینی دیدی و .... انقدر زمین گرده که خودش متوجه اشتباهش میشه 

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین
بزنیم بعد چند دیقه بشوریم؟کامل توضیح میدی؟یعنی موهای من که خرماییه تیرست.یه درجه روشن تر میشه؟ یهو ...

سه قاشق غذا خوردی پودر دکلره.یه اکسیدان کوچیک ۹درصد.یه مشت شامپو😁موهات باید نمدار باشه تا ۱۵ دیقه

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
کار خوبی میکنی که میگی ولی عرق کف دست حتما یه علتی داره.نرفتی دکتر؟

اره میگم...

رفتم همه جور دکتری هم رفتم ولی نمیفهمن و میگن ارثیه ، چون مامانمم همینطور بوده ولی نه به شدت من، مال من در مواقع استرس میچکه رو زمین

2706