2726
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158937 بازدید | 1538 پست
آب خالی یا چای کمرنگ خودش ضرره.اما یه توصیه ی عالی اینه که لیمو ترش بگیر و قاچ کن هر دفعه که میخوای ...

اب خالی چه ضرری داره؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که جمع نکته دانها جمعه به منم کمک کنید ماکروفر بیشتر بدرد میخوره یا فرگاز باتوجه به اینکه شاغلم ...

ما ۱۰ ساله ماکروفر داریم ۳ بار استفاده نکردیم

چیز خیلی بیخودیه هیچ کاربردی نداره جز گرم کردن غذا

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2728
خانما درمان خانگی برای عفونتهای زنانه چی دارین

عرق گزنه  روزی ۳باربعد از غذا یه استکان کوچک  گزنه فشار رو هم پایین میاره بهتره با عسل خورده شود

اگر عفونتتون زیاد باشه احتمال تب میره با ادامه دادن عرق گزنه خوب میشه

کارت به شدت اشتباهه  پوست آینه ی کبده  وقتی جوش میزنی یعنی تغذیه ت درست نیست باید کبد رو ...

نه من دارو گیاهی هم استفاده میکنم از نظر کبد هیچ مشکلی ندارم فقط یکم صفرا دارم ک اونم دارم دارو میخورم من وقتی استرسم داشته باشم جوش میزنم ی مدتم خیلی استرس زیادی داشتم 

من فکر نمیکنم اینجوری باشه تا حالا ندیدم کسی به خاطر خوردن آب زیاد دچار مشکل بشه ولی دیدم اونایی که ...

دقیقا منم از وقتی اب میخورم اکثر مشکلاتم حل شده

قبلا نمیخوردم کلی مشکل داشتم

یه معجزه برای رهایی از دماغ گرفتگی موقع سرماخوردگی: وقتی بدجور سرماخوردین و دماغتون گرفته یه محلول ...

ممنون از پستت....خیر ببینی.....نجاتم دادی.. دیشب حالم خیلی بد بود با این زیرو رو شدم..حتی سردرد و گوش درد بر اثر سرماخوردگی رو هم از بین میبره..

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
🌷برای اینکه بدنتون بوی عرق نده،بعد از حمام پماد زینک اکساید رو ب پوست زیر بغلتون بزنید البته پوستتو ...

ذغالو اول بزاریم رو اتیش یعنی؟

آخه مثلا مشکلیه که باید حرف بزنم یا بگم که جایی نمیرم اگه مخالف نظر شوهرم باشه ناخودآگاه قهر میکنیم ...

اگه اینجوریه باید با ارامش و منطق این حرفو بزنی

احتمال اثر گزاریشم خیلی بیشتره

راجع به چیه ؟

خیلی موصوعش جالبه

چطوری انجام مداوم کارای ساده باعث موفقیت میشع

یه متن از یه روانشناس خیلی خوب خوندم که خیلی آرومم‌ کرد.

زیاد بود ولی خلاصه شو تو دفترم نوشتم برا شمام میزارمش.

(متن از مهشید ابارشی)

زندگی مارو وادار‌ میکنه در ازای چیز با ارزشی که به دست میآریم چیز باارزش‌ دیگه ایی رو حتما از دست میدیم.

همه چیزو با هم و یه جا طلب کردن نتیجه ایی جز ناکامی و خراب شدن رابطه نخواهد‌ داشت.

آقایی که فرزند میخواد ولی کنارش چاق شدن بدن خانمش یا به هم خوردن خلقشو‌ نمیتونه تحمل کنه.

خانمی که مرد مطیع و حرف گوش کن میخواد ولی نمیخواد این مرد از مادرش‌ حرف گوش کنه.

خانمی که مردی سخت کوش و موفق میخواد که همه دستاورداش‌ نتیجه برنامه ریزی دقیق و منطقی بودن و متمرکز بودن روی هدفش بوده ولی در کنارش از رمانتیک نبودنش‌ نالونه.

آقایی که همسر کم سن و سال و آفتاب مهتاب ندیده میخواد و در کنارش از ناپختگی و بیدرایتی و مدیر نبودن خانمش‌ شاکیه.

خانمی که دوست داره همسرش شغل ثابت و از نظر مالی باثبات باشه ولی در عین حال میخواد همسر جان اهل کارای هیجان انگیز و سورپرایز و به قولی دیونه بازی باشه.

آقایی که دوست داره خانمش هویت اجتماعی داشته باشه و قابل افتخار باشه و در عین حال بهترین آشپزی رو داشته باشه و مادری کردن رو به نحو‌ احسن انجام بده.

خانمی که هم خونه و ماشین و آینده امن میخواد و هم حاضر نیست اول زندگیش از سفر و مهمونی و خرید کردن بگذره و....(متن از مهشید ابارشی)

وای من هرچی میشه فرت و فرت گریه م درمیاد😢😑

اشتباه میکنی

اولش شوهرت با گریت ناراحت میشه ولی کم کم گریه که کنی میگه اه این باز ابعوره گرفت

2706