2737
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158951 بازدید | 1538 پست
مال من بعضی وقتا خوب در میاد بعضی وقتا نه  نکته شو نمیدونم

چيزي كه من تجربه كردم اينه كه تا مطمئن ميشيم تخم مرغ پخته شده از اب جوش دربياريمش و بگيريم زير اب سرد

اگه تو قابلمه كم كم سرد بشه ميچسبه پوسته به تخم مرغ

و اینا: موقع آرایش کردن قبلش من صورتمو خوب صابون میزنم بعدش یه نرم کننده فاقد چربی و آرایش،تو حموم ...

میگم چطوری با مسواک صورتتو میشوری؟

یه ذره خشن نیست؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر روز چند قاشق مرباخوری سمنو میخورم صورتم تپلتر و پوستم صافتر شده😊

چاق نمیکنه؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
مثل من که دوست دارم با یکی دردودل کنم فقط یه خواهر دارم تایکم بخوام باهاش دردودل کنم چنان باهام برخو ...

منم کسیو ندارم.

همه ی درد و دلامو تو یه دفتر مینویسم

خیلی سبک میشم

2731

هروقت گناهی کردید سریع با یه کار خوب جبرانش کنید.صدقه بدین صلوات بفرستید نماز قضا بخونید

گلاب رو بریزید تو یه اسپری هرشب اسپری کنید رو صورتتون

لاک میزنید واسه اینکه دورش کثیف نشه وازلین بزنید

واسه یه پسر همیشه حاضر مباشید هروقت که خواست پیشش باشید جوابشو بدید زیادی به فکر جیبش باشید زیادی کنار بیاید فکر میکنه همیشه هستین دیگه محلتون نمیده😔

میوه هایی مثل موز یا کیوی یاحای سیب و‌ پرتقال رو خشک‌کنید.حلقه حلقه کنیدو  روی رادیاتور برارید ...

من یه بار این کارو کردم کپک زد😭😭

2738
یاد گرفتم هیجوقت مستقیم به کسی نگم دوسش داررم تا اخر عمر غیر از پدر و مادر  یاد گرفتم برای اطر ...

تجربیاتت فوق العاده ان🖒🖒

برای شفافیت پوست و از بین بردن جوش و کبد چرب صبح نیم ساعت قبل صبحانه ناشتا خاکشیر رو تو آب داغ حل کنید یکم عرق کاسنی یا گلاب بریزین هر روز بخورین عالیه 

وقتی به یکی زنگ میزنین و بر نداشت همون  یه بار کافیه که زنگ زدین دیگه نزنین چون اگه براش مهم باشین حتما بهتون زنگ میزنه 

با هیشکی دردو دل نکنین چون  اون موقع بهش یه چک سفید میدین  هر وقت خاست میتونه ازش به ضرر شما استفاده کنه با نعناع تازه یا خشکش چای درست کنید پوست رو عالی میکنه 

هر روز برنج نخورین تنوع بدین مخصوصا آش زیاد درست کنین چون حبوبات توش داره مانع ریزش مو میشه 

با مویز یا کشمش چاییتون رو بخورین 

همیشه شکر گزار باشید و هر چی که میخایین درست همونو تجسم کنین که بهش میرسین ما یه مشکل بزرگ مالی داشتیم من هر روز تقویم رو خط میزدم میگفتم تا عید حل میشه و خدا رو شکر همینطور هم شد ☺

هیچ وقت جلو جمع بچتون رو نصیحت یا تذکر بهش ندین چه برسه تنبیه حتما ببرین تو یه اتاق یا جایی که کسی نباشه بهش گوشزد کنین کارش اشتباهه 

یه بخار شور بخرین واقعا پر کاربرد ترین وسیله خونس  تو اولیت قرار بدین خریدشو 

هیچ وقت یه کیف پول ۱۰۰ تومنی نخرین که نداشته باشین یه ۵۰ تومنی بزارین توش کاریه که من کردم بعدش پشیمون شدم 😁

اولین بار که صورتم اصلاح کردم بعدش رفتم افتادم حمام صورتم یه عالمه جوش درآورد بعد گفتن بعد از اصلاح ...

اتفاقا من يك نفر بهم گفت قبل و بعد از اصلاح صورتتو با صابون و آب سرد  بشور تا تميز باشه و از اون موقع جوش نزد

فرگاز اگر اونم نیست دیگه چیزی ندارم بگم فقط اون شوهر تونو نصحیت کنید اخه مردخونه ای که نتونه وسایل خ ...

نه من فر داشتم فروختم گاز صفحه ای خریدم شوهرم میگه مایکروفر بخریم ولی الان دیگه میبینم ضرر داره نخریم بهتره

توهمزاد منی😍😍😍۲سه ماهی هست اب نخوردم.فقط دمنوش و چای کمرنگ

😨😨😨😨😨😨

این کارو با خودت نکن لطفا

من يه چيزي ياد گرفتم اونم دير متوجه شدم ، اما دلم ميخواد همه ي خانومايي كه طلاق ميگيرن بخاطر ترس از ...

چرا جدا شدی من تصمیمو گرفتم واسه جدایی اگه حالشو داری تاپیک های قبلیمو بخون

2706