2726
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158937 بازدید | 1538 پست

نمیدونم اینو کسی گفته یا نه اما من میگم☺️

برای خوش فرم و پرپشت شدن ابرو و مژه بهشون وازلین بزنین! عالیهههههه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
منم همیشه کف دستم عرق می کنه و خدا خدا میکنم کسی دستشو جلو نیاره وقتی هم یکی میخواد دست بده از خجالت ...

عزیزم بجای اینهمه استرس و ناراحتی کف دستتو بوتاکس کن دیگه عرق نمیکنه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بجای اینهمه استرس و ناراحتی کف دستتو بوتاکس کن دیگه عرق نمیکنه

بوتاکس چطوریه یعنی؟ اخه کف پامم عرق میکنه وجالبه همه نوع دکتر مث روانشناس، اعصاب و غدد رفتم ولی خوب نمیشه ک نمیشه

2728
هیچ وقت از خوشی هامون روز های خوبمون روابط با همسرمون مطلقا به کسی چیزی نگیم چه دور چه نزدیک.بزارید ...

دقیقا چقدر موافقم باهات به عینا خودم نتیجه بدشو دیدم من به همسایه ام گفتم و خریدای عیدم نشونش دادم اونم یه آه کشید و بجای مبارکی گفت  خوش بحالت که خوشحالی،  زهر مارم شد و زندگیم یه مدت جهنم شد 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

من بیشتر چیزایی ک میدونم در رابطه با رشتمه🙈میگم شاید بدرد خورد

اگه دیدین کسی در معرض سکته قلبیه،یا درحال سکته قلبیه سریعا با ی تیغ نرمه گوش رو ی خراش بدید

این باعث میشه خطر سکته رفع بشه

بچه هاتخم مرغ ابپزمیکم موقع پوست کندن سفیده تخم مرغ به پوستش میچسبه کلی سفیده هروم میشه شماچیکارمیکن ...

باقاشق چندتا ضربه اطرافش بزن بعد بین دوتا دستات مثل یه توپ بچرخونش راحت پوست گرفته میشه تو دوثانیه

بوتاکس چطوریه یعنی؟ اخه کف پامم عرق میکنه وجالبه همه نوع دکتر مث روانشناس، اعصاب و غدد رفتم ولی خوب& ...

برو پیش ی دکتر پوست،از کسایی ک کار زیبایی انجام میدن

بگو بوتاکس کف دست میخوام برای تعریق

الان حیلی جا افتاده،زیر بغل،کف دست

خواستی ی جا معرفی میکنم تو تهران انجام میدن من تبلیغشو اینستا دیدم

برو پیش ی دکتر پوست،از کسایی ک کار زیبایی انجام میدن بگو بوتاکس کف دست میخوام برای تعریق الان حیلی ...

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت حتما پیگیری میکنم تو شهر خودمون🌸🌹

متاسفانه تهران نیستم

من بیشتر چیزایی ک میدونم در رابطه با رشتمه🙈میگم شاید بدرد خورد:

اگر کسی ب اسهال دچار شد،برای رفع سریع اون اب قند درست کنه داخل ی لیوان اب جوشیده ولرم،اندازه نوک قاشق نمک هم اضافه کنین

اینکار باعث میشه الکترولیت بدن ب تعادل برسه

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت حتما پیگیری میکنم تو شهر خودمون🌸🌹 متاسفانه تهران نیستم

خواهش گلم😘 اره حتما پیگیر شو درمان داره

خودتو اذیت نکن

من بیشتر چیزایی ک میدونم در رابطه با رشتمه🙈میگم شاید بدرد خورد اگه دیدین کسی در معرض سکته قلب ...

چه جالب🤤🤤نزنیم ناکارش کنیم گوششم قطع شه🤣🤣عزیزم پرستار بودین؟درسته؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

به قوامه سري رب بزنين روغن سياه روي قورمه سبزي ميفته به شامپوتون اگه موهاي چرا دارين سركه سيب بزنين عاليه براي لك صورت زينك بزنين قبل خواب عاليه براي بوي بد زير بغل سنگ مرادي بزنين وروغن نارگيل اندازه نخود به موهاتون بعد ازحمام من خودم أينا رو انجام ميدم نتيجه گرفتم اميدوارم براي شما هم خوب باشه 

2706