2737
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158947 بازدید | 1538 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

1_هیچ هیچوقت با آرایش نخوابید

2_ماهی تابه دو طرفه ها برای پخت کوکوسبزی و کوکو سیب زمینی با روغن کم عالی ان

3_به همه خوبی کنید اما از شورش درنیاید اشتباهی که من کردم و الان بعضیا فکر میکنن حق مسلم اوناست که براشون اینکارارو بکنم

4_اونایی که میگرن دارید لبنیات و خیار و کاهو و سردیجاتو حذف کنید میگرنتون خیلی دیر به دیر عود میکنه 

5_تو مایع ظرفشوییتون سرکه سفید بریزید و بهم بزنیدببینید ظرفاتون چه برقی میزنه

6_همیشه لباسای لختی تو خونه نپوشید که برا همسرتون عادی بشه گاهی تیپ اسپرت پوشیده بزنید

7-لیف ها و اسکاچها و مسواکاتونو زود به زود عوض کنید

8_وقتی مهمون دارید حتما موقع تعارف کردن میوه و چایی همسرتون جزو اولویتهای اولتون باشه

9_معایب جسمی خودتونو پیش همسرتون بازگو نکنید مثلا ای وای چرا اینجا اینجوره یا چاقم یا لاغرم

10_اگه تو کوچه یا خونه تون کارگرایی دارن کار میکنن و در وسعتون بود شیرینی و چایی و ...براشون ببرید 

11_خوبی همسر و بچه ها و...پیش همکارا و بقیه نگید که زود چشم میخورن

12_بجای قربانی کردن برای کودکانتون عقیقه کنید ..شرایطش تو مفاتیح هست 

13_اگه میخواید قورمه سبزیتون خوشمزه تر بشه سبزی که از فریزر ورمیارید باز یه تفت بدید و بعد اضافه کنید 

14_یکسری کارهای خونه رو در حضور همسر انجام بدین که زحماتتون به چشم بیاد

مامان هایی که نوزاد رفلاکسی دارن حتما بهش پستونک بدن خیلی براشون خوبه و ارومشون میکنه و اینکه به شکم بخوابونیدش اینم رفلاکسو بهتر میکنه فقط بالاسرش باشید تنهایی رو شکم نخوابه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738
هرروز با امام زمان حرف بزنید حتی اگه شده کارای روزانتونو تعریف کنید براش کم‌کم بهش نزدیک میشید و ه ...

من از آقاخجالت میکشم ...احساس میکنم لیاقت ندارم باهاشون حرف بزنم ...خیلییی روسیاهم آخه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
سردرد میگرنی داشتید سرکه یکم به پیشونیتون بزنید با فشار ماساژ بدین ، بعد اینکه واسه سردرد میگرن عرق ...

فرقی نداره سرکه چی باشه یا سفید باشه ؟؟؟فوری خوب میشه 😥شوهرم گاهی بدجور سردرد میگیره ک حتی قرص هم اثری نداره

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
بچه هاتخم مرغ ابپزمیکم موقع پوست کندن سفیده تخم مرغ به پوستش میچسبه کلی سفیده هروم میشه شماچیکارمیکن ...

بعد پخت بزار تو اب سرد بمونه کامل خنک بشه زود ورداریش همین جوری میشه

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
منم سعی میکنم ولی انگار فایده نداره آخرش دعوا میکنم😑هی میگم‌ با سیاست حرف میزنم ولی نمیتونم خودمو ن ...

تولدت مبارک خانمی😊

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

تو طلاق خانم ها صبررررررررررررررررررر کنید حتی اگه بنظر خودتون  به ته خط رسیده باشید بازم صبر کنید  در ضمن به هیچ وجه به هیچ کس نگید طلاق بگیر اگه تنها ترین راه باشه بگید برو مشاور ما نه قاضی هستیم نه مشاور     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
هیچوقت با دست خیس دست ندید😭😭 اگرم طرف دستشو اورد جلو معذرت خواهی کنید و بگید دستتون خیسه

منم همیشه کف دستم عرق می کنه و خدا خدا میکنم کسی دستشو جلو نیاره وقتی هم یکی میخواد دست بده از خجالت بدتر خیس میشه ولی همیشه به همه میگم ببخشید دست نمیدم دستم عرق کرده 😰😰😥

2706