2726
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158937 بازدید | 1538 پست

برا شفاف شدن پوست صورت بخور معرکس 

من از وقتی باردار شدن اصن ب صورتم نمیرسیدم 

اعتماد بنفسم زیر صفر شده بود چن شب پیش بخور دادم ربع ساعت بعد با یخ ماساژ دادم عاللیه 

اگ حال دارید بعد ازبخور ماسک بزاریدو اخرسریخ بزارین

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن مخصوصا موقع شام ،احتمال جذام هست . اما تخمش رو واسه درمان بعضی بیماری ها میشه استفاده کرد. بر ...

من ک میخوردم😐 البته نمیدونستم بده دیگه نمیخوم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2728

صورتتونو با شامپو بچه شست و شو بدید و حتما قبل خواب ارایش رو از صورت پاک کنید تا پوستتون هوا بخوره

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
برا شفاف شدن پوست صورت بخور معرکس  من از وقتی باردار شدن اصن ب صورتم نمیرسیدم  اعتماد بن ...

اگر سابقه سینوزیت دارید اصلا از ماساژ صورت با یخ استفاده نکنید سینوسها داغون میشن 

من پارسال تابستون اینکارو زیاد کردم امسال زمستون سینوزیت داغونم کرده بود

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

بچه هاتخم مرغ ابپزمیکم موقع پوست کندن سفیده تخم مرغ به پوستش میچسبه کلی سفیده هروم میشه شماچیکارمیکنیدکه راحت بشه جداکرد.زیراب سردم گرفتم بازم درست نشد😞😞😟😟

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
بچه هاتخم مرغ ابپزمیکم موقع پوست کندن سفیده تخم مرغ به پوستش میچسبه کلی سفیده هروم میشه شماچیکارمیکن ...

من باقاشق کلا پوستش رو له میکنم و بعد جدا میکنم اگه چیزی موند ی بار زیر آب سرد میگیرم .

روشم یکم داغونه ولی واسم جواب میده😆

بچه هاتخم مرغ ابپزمیکم موقع پوست کندن سفیده تخم مرغ به پوستش میچسبه کلی سفیده هروم میشه شماچیکارمیکن ...

سطح ابی که برای جوشیدن میزارید باید بالاتر از خود تخم مرغ ها باشه و اونو بپوشونه کمی نمک بریزین روی تخم مرغها تا نترکه و درب رو بزارین و اجازه بدین کامل ابپز شه 

بعد از روش اب بریزین و روی میز یه چرخش حسابی بهش بدین اگه قشنگ چرخید معلومه کاملا اب پز شده و قشنگ با قاشق به پوستش بزنید تا تیکه تیکه شه و پوست رو جدا کتید 

به احتمال کاملا ابپز نمیشه برای شما 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

مامانایی ک دلشون میخواد بچشون غذا بخوره 

من مامانم اصن ب ما نمیگف غذا بخور حتی وقتی خیلی کوچیک بودیم سر سفره مینشستیم دیگه کاری بهمون نداشت و خودمون غذا میخوردیم از اول و این گونه شد ک ب خانواده تپلو ها معروف شدیم😂

اگه میخواین اش درست کنید سیر ندارید که سیر داغ درست کنید اصلا مهم نیست 

پودر سیر و با یه کم نعنا تفت بدید بریزید توش عالی،میشه عطرش در میاد 

عدس هم اگر با بلغور گندم برای عدسی بپزید خیلی خوش مزه تر و مقوی تر میشه نسبتش هم هر دو تا پیمانه عدس،یه پیمانه بلغور 

برای اش هم اگر عدس رو با بلغور بپزید دیگه اش آرد نمیخواد خودش عالی لعاب می ندازه و سفت میشه 

وقتی کتلت یا چیز،سرخ کردنی درست میکنید زیرش دستمال کاغذی پهن کنید کلیییبیی از،روغن رو به خودش می کشه 

اگر مثل من کته بلد نیستید همیشه از پلوپز استفاده کنید عالی میشه کته تون یه ته دیگ خوشرنگ هم دارید 

برای،بیمارستان بعد زایمان یه بطری عرق نعنا ببرید تو دلتون هی باد میپیچه اب رو آتیشه 

برای،قیمه سیب زمینی ها رو نگینی سرخ کنید هم سریع سرخ میشه هم باحاله   

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
سطح ابی که برای جوشیدن میزارید باید بالاتر از خود تخم مرغ ها باشه و اونو بپوشونه کمی نمک بریزین روی ...

والایک ساعتم میپزم همونجوره😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
منه خاک برسر به خواهدم بده شوهرمو میگفتم ی روز گفت خوب ادای خوشبختارو در میاری

عزیزم اشتباهه من خودم رابطم با خاهرم خوبه یه بار با شوهرم دعوا کردم بهش گفتم رفته بود صدتا گذاشته بود روش به مامانم گفته بود بعدم پونصد باره طعنه میزنه جالب اینجاست هفت روزه هفته خودش با شوهرش کنتاکه ولی من ادمی نیستم به رو بیارم😏😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706