2703
2553
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158690 بازدید | 1538 پست

برا اینکه برنج  سفیدتر دیده بشه وقتی اب برنج جوش اومد ی قاشق ابلیمو بزنید ت ابش 😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جلوی شوهرتون زیاد گریه نکنید 

کم کم براش بی اهمیت میشه 

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

من يه چيزي ياد گرفتم اونم دير متوجه شدم ، اما دلم ميخواد همه ي خانومايي كه طلاق ميگيرن بخاطر ترس از تنهايي و حرف خاله خانباجيا تن به هر ازدواجي ندن، اشتباه دوم رو نميشه جبران كرد كاري كه من كردم😞

ازدواج با مرد بچه دار رو به هيچكس توصيه نميكنم !!!مطلقا

2720

موقع عصبانیت هیچچچ وقت حرف نزنید یا پیام به همسر ندید.گوشیو از دسترس دور کنید..من این کارو کردم خیلی تاثیر داشته برام

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

من هر چن وقت یبار گلاب رو با سفیداب قاطی میکنم میزنم به صورتم برای جوشام خیلی خوب بوده

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2714

هیچوقت با دست خیس دست ندید😭😭

اگرم طرف دستشو اورد جلو معذرت خواهی کنید و بگید دستتون خیسه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
اونایی که موخوره دارن روغن زیتون و وازلین اگه هم نارگیل دارین چ بهتر ،باهم مخلوط کنین بزنین موهاتون یه ساعت قبل از حموم ،هفته ای یک بار این کارو بکنین بعد یکی دو ماه موخوره ها خوب میشه ،

برای رشد ابرو و مژه همه چیو امتخان کردم روغن کرچک از همش بهتره ،

برای ضخیم شدن ناخون اونارو تو آبلیمو بزارین ،

همه ی ماسک های صورتو امتحان کردم 

ماسک های طبیعی (ماست ،خیار ،گوجه ،سیب زمین ،تخم مرغ ،میوه و ....) از همش بهتره

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔

من درباره ایجاد فصل میگم.

فصل ها به دلیل زاویه ای که زمین با مدارش داره ایجاد میشه و این کج شدگی باعث گرم شدن و سرد شدن و تغییر فصل میشه، دو بار درسال زمین کاملا صاف قرار میگیره که طول روز و شب مساوی و 12 ساعته و اون اول بهار و اول پاییزه.

آرامش بهترین خوشبختیست.
2706