1147
648

در هر زمینه ای هر چی که فک میکنید مفیده و به درد بقیه میخوره رو بگید همه استفاده کنیم

در مورد اشپزی بچه داری شوهر داری پوست و مو روانشناسی خلاصه هر چی🖒🖒

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

حیف ک اینجور تاپیکا پربازدید نمیشن وگرنه تاپیکت جامع و عالیه اسی 🌺

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!
حیف ک اینجور تاپیکا پربازدید نمیشن وگرنه تاپیکت جامع و عالیه اسی 🌺

دقیقا

اگه پربازدید میشد کلی چیز یاد میگرفتیم همه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

کار مفیدی بلد نیستم فقط بلدم دعوا و بحث کنم با همسرم😩

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین
8
در مورد خونه داری فقط میدونم اگه هرچیزی رو ک برمیداریم بزاریم سرجاش نیاز ب مرتب کردن نی🥰😁

دقیقن من اینو هزار بار به شوهرم میگم ولی فایده نداره😧

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
* خدایا شر مادر شوهر فتنه ی منو از زندگیم بردار*

برای روشن کردن یه درجه مو پودر دکلره و شامپو و اکسیدانو قاطی کنی رو موهای نمدار بزنی...واسه مو هم ضرر نداره😁😁😂

کسی که برای التیام درد انسان ها میکوشد مهربان است ،ولی کسی که برای التیام درد حیوانات دل میسوزاند مهربان ترین انسان هاست❤

نكته اخلاقي در ارتباط با جنس مخالفه

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊

هیچوقت با جاریتون غیبت خانواده ی شوهرو نکنید

چه جنگ ها که دلیلش همین نبوده😔

1184

برا اینکه برنج  سفیدتر دیده بشه وقتی اب برنج جوش اومد ی قاشق ابلیمو بزنید ت ابش 😁

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

جلوی شوهرتون زیاد گریه نکنید 

کم کم براش بی اهمیت میشه 

من يه چيزي ياد گرفتم اونم دير متوجه شدم ، اما دلم ميخواد همه ي خانومايي كه طلاق ميگيرن بخاطر ترس از تنهايي و حرف خاله خانباجيا تن به هر ازدواجي ندن، اشتباه دوم رو نميشه جبران كرد كاري كه من كردم😞

ازدواج با مرد بچه دار رو به هيچكس توصيه نميكنم !!!مطلقا

خدايا از من آهي و از تو نگاهي....

موقع عصبانیت هیچچچ وقت حرف نزنید یا پیام به همسر ندید.گوشیو از دسترس دور کنید..من این کارو کردم خیلی تاثیر داشته برام

کسی که برای التیام درد انسان ها میکوشد مهربان است ،ولی کسی که برای التیام درد حیوانات دل میسوزاند مهربان ترین انسان هاست❤
1182