2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من سه سالش بود اونطور شد و ۲۰ روز تمام هر ۱۲ ساعت آنتی بیوتیک خورد. الان ۷ سالشه این نیز بگذرد ...

ببخشیدعزیزم فقط یه باربود؟بستری شد؟منم پسرم مهرماه عفونت ریه شدتنگ نفس شدبستری شددکترش خیلی ترسوندم تاچندماه اسپری دادوه من خودم قطع کردم وگفت احتمال داره اسم باشه ولی ۴سالشه سابقه نداشته.!

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.

عزیزم ایشالا دخترت زودتر خوب بشه❤ . من ریه هام عفونت کرد هر ۱۲ ساعت سفتریاکسون تزریق میکردم تا خوب شدم ولی هربار با سرماخوردگی باز یکم ریه هام عفونت میکرد آلرژی پیدا کرده بودم . من ۱۵ سالم بود .

وزن اولیه ۶۹. وزن هدف ۵۸  
دختر من سه سالش بود اونطور شد و ۲۰ روز تمام هر ۱۲ ساعت آنتی بیوتیک خورد. الان ۷ سالشه این نیز بگذرد ...

خیلی ناراحتم تا سیزده به در خوب نشه بستری میشه محتاج دعاتون

2738
ببخشیدعزیزم فقط یه باربود؟بستری شد؟منم پسرم مهرماه عفونت ریه شدتنگ نفس شدبستری شددکترش خیلی ترسوندم ...

عکس انداختیم چون سرفه خلطی داشت دیدیم ریه هست

دو سه تا قرص و ظربت سفکسیم ب‌ود اسپری نداشت

خدایا فراموشم نکن💓💓💓

حتمامواطبش باش وداروهاشوسروقت بده مواطب نفس کشیدنش باش خدانکرده دیدی سرحال نیس ببربیمارستان اگه مطباتعطیل بود.

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.

نه بابا بستری چیه 

مگه حاد هست

یه دکتر خوب ببر

والله مال دختر من شدید بود اصلا هم بستری نشد. البته سه سالش بود. به محض شروع دارو سرفه قطع شد ولی دوره درمانش ۲۰ روز کمتر نیست

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2706