2726

بچه ها سلام من فردا روز ۱۴پریودیمه و دکتر بهم گفته برم سونو واژینال

قرص کلومیفن به مدت ۵روز از روز چهارم مصرف کردم.کمی‌تنبلی تخمدان دارم ک ویتامین E و متفورمین هم مصرف میکنم

دکترم‌گفته اگه فولیکولات بالغ شده باشه امپول HcG باید بزنی وگرنه باید دارو مصرف کنی و ماهای بعد اقدام کنی

پنجشنبه ک روز نهم پریودیم بود رابطه برای اقدام داشتیم

دکتر گفته شب قبل از سونو واژینال رابطه نداشته باشین.اما همسرم الان گفته من نیاز دارم امشب

سوالم اینه اگه رابطه باشه مشکل پیدا میکنه؟؟؟؟

کسی مثل من بوده؟؟؟

خواهشا راهنمایی کنین

خدا حال همه رو خوب کنه..

میتونی سونو نری.. سری بعد بری سونو.دکتر منم گفت اگه نشد دفعه ی اول بیای سونو دفعه ی دوم کلومفین بیا برای سونو 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
میتونی سونو نری.. سری بعد بری سونو.دکتر منم گفت اگه نشد دفعه ی اول بیای سونو دفعه ی دوم کلومفین بیا ...

نه میخام حتما فردا برم ک خیالم راحت بشه

نمیخام هی طولش بدم

چون کلومیفن تنها باعث کیست هم‌میشه و اگه امپول رو بزنی جلوگیری میکنع از کیست

اگه رابطه داشته باشم امشب با وجود اینکه دکتر‌گفته نداشته باش اشکالی داره؟؟

خدا حال همه رو خوب کنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونین با جلوگیری رابطه داشته باشین

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
نه میخام حتما فردا برم ک خیالم راحت بشه نمیخام هی طولش بدم چون کلومیفن تنها باعث کیست هم‌میشه و اگ ...

نمیدونم عزیزم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍