2726
عنوان

دوستم‌میگه خیلی ارزون خریدی !

1114 بازدید | 68 پست

سلام خانوما امروز با دوس پسرم بیرون بودیم گف میخوام واست عیدی بگیریم یه شلوار خریدو یه جفتم کفش . واسه کفشا ۳۶۰ داد من اصرار داشتم نخره ولی قبول نکرد. کفشا واقعا عالیه کاش میشد عکس میفرستادم. خلاصه که واسه دوستم گفتم‌گف عجب بد عادتش میدی کفش خوب بالای ۴۰۰ تومنه این از الان عادت میکنه بعد ازدواج ۲۰۰ هم نمیخره هرچند من ازش انتظار نداشتم ولی حرف دوستم بهم خیلی برخورده به نظرتون بد عادت میکنه؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

دوستت میخواسته کادو رو.کوفتت کنه بعد از ازدواج رو همون موقع باید درستش کنی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستت یک عدد تیغ در دست دارد و بر همه میکشد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگر شما و دوستتون از برج نشین های بالا شهر تهران هستید بله ارزونه 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

چرا کاش میشد عکس بزاری 

بزار خب 

بعدم دوس پسرته مگه بابات یا شوهرته

به نظر من لطفم کرده در حقت امیدوارم در ازاش چیزی نخواد 

به دوستتم بگو داره اشتباه میزنه 

یه دوس پسر اگه بخواد مث شوهر رفتار کنه از توام میخواد مث زن باشی براش

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

یکم عزت نفس هم داشته باشین ، نباید همش فک کشیدن باشین . دستشم درد نکنه کم هم نخریده . بعدم خودتون میگین دوست پسر . هر وقت شد نامزد بعد انتظارتون بالاتر بره یکم

روزی آید که دلم هیچ تمنا نکند...
2706