2733
2734
عنوان

آقایون بیان

1122 بازدید | 111 پست

اگه از دختری خوشتون بیاد می ریدبه  مامان تون میگید برامون برید خواستگاری حتی اگه وضعیت مالی بد باشه.یا اول خودتون باهاش آشنا میشید .اگه مورد دومی باهاش ارتباط فیزیکی هم برقرار میکنید؟بعد نمیگید عه این دختر باهام دوس شد بدرد نمیخوره😕😕😕😕😕

ن نمیگیم باهاش دوست میشیم اگه عقل داشته باشیم تو نداری نمیریم خاستگاری

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اقایون هستن جواب بدن؟

خب شکی نیست اقایی که با دختری رابطه برقرارکرددیگه باش ازدواج نمی کنه چون میگه دختری که سهل الوصوله از کجا فرداخیلی راحت با یه اقای دیگررابطه برقرارنکنه.

قطعا اگ ارتباط فیزیکی داشته باشن این حرفو میزنن

دخترا باید ساده نباشن و نزارن همچین اتفاقی بیوفته و ازشون سو استفاده بشه اخرشم تهمت ناپاکی بخوره بهشون

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
2738

من چون مرام مردونس 

کلا یپا مردم 

نوچ نمیگرفتمش 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

استارتر جان من خودم با شوهرم دوست بودم و واقعا اون منو الان دوست داره این حرفارو هم نزده عقیدمم این کسی که این حرفارو بزنه به درد من نمیخوره چون من اولش بهش گفتم برا من حجاب اینا ندارم اگه برات مهمه برو دنبال کسی که اونجوریه

آقا نیستم ..ولی براساس تجربه میگم اگه واقعا دوستش داشته باشن به مامانش میگن و مامانه بگه نه  راحت قیدشو میزنند ...یعنی اگا عاشق دختره باشه هم مادر و خانواده مخالفت کنند قید دختر رو میزنند ..آقایون خیلی راحت عشق رو فراموش میکنند و میرن با یکی دیگه

2706