2737
2734
عنوان

اگه حرف بزنم دعوامون میشه

391 بازدید | 36 پست

شوهرم می بینه مریضم اما از عصر رفته خونه مامانش الکی نشسته هنو نیومده سراین رفت و امداش خسته شدم دیگه هر روز ميره محاله نره بره زودتر از 4. یا5ساعت برنميگرده الانم چون نرفتم خونه تکوني کمک مامانش باهام سر سنگینه،توقع داشته با حال خرابم برم،الان نگران عکس العمل مادرشوهرمم ک نرفتم کمک باز جنگ و دعوا و بی محلی به پا نکنه،حس میکنم شوهرم لج کرده باهام ک هنو نیومده خونه 

رو کاغذ بنویس بهش بده😁

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فدای سرت مردم چقدر پرتوقع و پر رو هستن.به دررررک که رفته خونه مامانش.شبم بره بغل ننه جونش بخوابه .والا

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

تعجب میکنم از کسایی که از عروس توقع کمک توی خونه تکونی دارن آدم خیلی زرنگ باشه تونه ی تودشو تمیز کنه والا نه هیچ وقت عروسمون کمک کرده نه حتی یه درصد ت قع داریم والا خودمم وقت نمیکنم به مادرم کمک کنم 

2706