2733
2734
عنوان

هديه سالگرد ازدواج 😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 27 پست

ان شاءالله همیشه خوشبخت باشید

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
شانس داری دیگه والا ما که از این قرطی بازیا ندیدیم.حسادتم برانگیخته شد خوشحال شدی حالا راحت شدی؟؟؟؟

به شانس ربطي نداره گلم 

كجاش قرطي بود  كارش بنده خدا 

نه از حسادت كسي خوشحال نميشم 

خودش اسيب ميبينه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی بگم والا انقدر دیدم ناله و نفرین میکنن کسایی که عکس از خرید لباس اینا میزارن آدم جرات نمیکنه هیچ ...

كارشون خيلي زشته 

من كه هر كاري به نظرم خوشحالم ميكنه انجام ميدم 

چقد ميخوام عمر كنم 

2738
شوهر من خدای احساساته.کارت پولمم همیسه پره پوله.ولی از این کارا بلد نیست🙄

عيبي نداره 

ميتوني باهاش صحبت كني 

بگي من عاشق سورپرايز هستم و تكرار كني 

كم كم خودش يه كار هايي انجام ميده 

اینم سالگرد ازدواج من خودم درستش کردم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
چه ناز 😍 خيلي خوشگل عزيزم 

فدات خوشگلم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش