2703
2553
عنوان

دلم گرفت..

68 بازدید | 6 پست

۳-۴روزه اسباب کشی کردیم رفتیم خونه ی خودمون..قبلش طبقه بالای خونه مادرشوهرم بودم و رابطم باهاشون خیلی خوب بود..امروز بعد از ۴روز خستگی اسباب کشی همینجوری اومدیم خونشون..خودشون نیستن(کلید گذاشتن)..تا وارد حیاطشون شدیم تندی رفتم طبقه بالا و تا خونه ی خالی ودیدم کلی گریه کردم..خیلی دلم گرفته..نمیدونم به این دوری و تنهایی عادت میکنم یا نه..کیا این شرایطو داشتن؟

از شبنم عشق خاک آدم گل شد..صد فتنه و شور در جهان حاصل شد،،سر نشتر عشق بر رگ روح زدند..یک قطره خون چکید و نامش دل شد♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا من گفتم چی شده حالا خب طبیعیه کلی خاطره داستی .عادی میشه برات  باخونه ی خودتم کلی خاط ...

آره‌واقعا مشکل خاصی نیس..اما واقعا دست خودم‌ نیس..با تغییر خیلی سخت کنار میام☹️آره واقعا راس میگی..خداروشکر🙏

از شبنم عشق خاک آدم گل شد..صد فتنه و شور در جهان حاصل شد،،سر نشتر عشق بر رگ روح زدند..یک قطره خون چکید و نامش دل شد♥️
2456

خداروشکر که خونه ساختین مبارکتون باشه بادل خوش زندگی کنین توش معلومه که عروس خوبی بودی که بامادرشوهرت خوب تا کردی ان شالله خوشبخت باشی به مادرشوهرت سربزن حتما اونم دلش بیشنرازشماتنگ شده اخه تنهاشده

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 
کاش درد منم همین بود اسی بیخیال شو چرا باید همیشه یه بهانه برای غصه داشته باشیم شاد باش

بخدا خودمم دوس ندارم دنبال غصه باشم اما نمیدونم چرا انقدر دلم میگیره..چشم سعی میکنم شاد باشم گلم😊🙏

خداروشکر که خونه ساختین مبارکتون باشه بادل خوش زندگی کنین توش معلومه که عروس خوبی بودی که بامادرشوهر ...

ممنونم عزیزم..خدایی مادرشوهر و پدرشوهرم هم خوبن..تو این ۴سال که طبقه بالاشون ساکن بودیم خیلی هوامون و داشتن..آره حتما هرهفته میام خونشون..مادرشوهرم هم به ما خیلی عادت کرده بود خصوصا پسرمو خیلی دوست داره..روزی که اسباب کشی کردیم موقع خداحافظی کلی گریه کردیم تو بغل هم☹️