2726

بچه هااا چقدر وقت بعد قرص به خونریزی افتادین

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبل ازرفتن به بیمارستان اویشن بانبات دمـ کن یه فلاسک مرتب بخور زعفران هم دم کن بانبات چندتالیوان توروز بخور گرمی زیادبخور تخم شویدهم دم کن بانبات بخور کمک میکنه که زودتر سقط بشه تخم هویج هم سقط کننده است دمـکن بخور بانبات

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 
2728

من ناخاسته باردار شدم

هفته ششم هستم

داروخانه به شوهرم ۸ تا قرص داد

توی دو مرحله، سه تا شیاف و یه دونه زیر زبون

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.

من نمیخام کارم به بیمارستان بیوفته

الان بعد دو ساعت مرحله دوم هم استفاده کردم

ولی فعلا فقط چندتا لک داشتم

منم سقط کردم اونم دوبار برای دل شکستم دعامیکنید؟ خستم ازگشتن توی نت دنبال مورد مشابه و دلیل براسقط ...

اخی عزیزم حتما تو هم من رو دعا کن.منم دو بار  چند ماه اول مث شما فقط نت گردی برا موارد مشابه .تقریبا دو سال میگذره الانم چند ماهه باردار نشدم

واقعا شرایط روحیشو نداشتم

یه بچه دوساله هم دارم

اخی عزیزم حتما تو هم من رو دعا کن.منم دو بار    چند ماه اول مث شما فقط نت گردی برا موارد م ...

من یکساله دارم نت گردی میکنم.اولیشو پارسال این موقع باردار بودم الان باید بغلم بود خدا😢😢😢😢😔😔😔😔

چشم منم دعات میکنم 

کاش انتظارمون تموم بشه

2706