2410
2553
من مبلامو عوض کردم دیگه پولم نرسید میز و عسلیشم بخرم فعلا میز قبلیمو گزاشتم تا پول بیاد دستم بخرم بع ...

مبارکه چند خریدی؟

من یه کانال مبل عضو شدم میبینم هر کی عکس گذاشت مبلهاش شبیه مبلهای اون کاناله

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان‌منم تو اخرین تاپیکم‌عکس خونم را گذاشتم خواهش میکنم برید همونجا نظرتون را بگید چون درمورد یه مسیله ای نظر خواستم....https://www.ninisite.com/discussion/topic/2592169/دوستان-همگی-بیاین-نظر-سنجی-عکس

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2720
آخی  نه عزیزم من خونم خیییلی تمیزه عین گل فقط خیییلی خیییلی ساده هست و خییییییییییییلی از وسا ...

سلام تاتی جون

پسرا خوبن خودت خوبی

ولله خونه منم خیلییییی ساده ست اینجا عادیه ولی اگه عکس بزارم نی نی سایت فکر کنم بریزن سرم 😂😂😂

2714
سلام تاتی جون پسرا خوبن خودت خوبی ولله خونه منم خیلییییی ساده ست اینجا عادیه ولی اگه عکس بزارم نی ...

سلام عزیزم 

ممنون گلم خوبیم خداروشکر

کوووووو 

عکس بذار ببینم😍😍

میخوام اگه خیییلی ساده نیست خودم بریزم سرت🙊🙊😅😅😅

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
میشه اسباب بازی این طور چیزها خدا پسرت رو شفا بده  همه به نوعی درگیریم و پر دلمون غصه

ممنون عزیزم 😘😘❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
چقدم بد سلیقه اه اه😂😂

اره راست میگی زیاد سلیقه م خوب نیست ولی همینکه صاحب همچین خونه ایم خوبه😁

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
❤️خونه ما کوچولوئه ولی دوستش دارم❤️

فرشات خیلی قشنگه😍

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706