2726
منم تبریزیم ،زیاد دارم ❤البته تهران زندگی میکنم ،هرکسی میاد خیلی خوشش میاد از خونه

اره تبریز همه حداقل یه چی داره. ولی فک کردمجاهای دیگه مد نیس منم همه چیم برنزه بجز مبلام ومیزغذاخوری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
اینم خونه من خودم عاشقشم😬

چ پرده نازى😍

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا وقتی عکس خونه ها نگاه میکنم انرژی مثبت میده بهم یا من خیلی سرخوشم😕

منم خیلی از دیدن عکس خونه و لباس که میذارن انرژی مثبت میگیرم با اینکه خونه خودم سادست انشالله دل همگی خوش باشه حالا خونه کوچیک و بزرگ فرقی نداره💖💖💖

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
2728
منم خیلی از دیدن عکس خونه و لباس که میذارن انرژی مثبت میگیرم با اینکه خونه خودم سادست انشالله دل همگ ...

اره خوب برا منم همینه اما خونه های ترتمیز مرتب ی طور دیگس انگار توش پراز انرژیه

🍃🍃🍃
یعنی فایده ای داره؟ حداقل هزینه های درمانی و نگهداری و پوشکش رو بدن هم خودش کلیه وگرنه من میدون ...

اره عزيزم چرا كه نه 

شما بايد همون موقع سريع شكايت ميكردين 

همه پرونده هاي پزشكيش را جمع كنيد بديد يه وكيل خوب ازشون شكايت كنيد اونا بايد تشخيص ميدادن كه با زايمانت چه اتفاقي ميافته 

مشكل تو هم مثل من بوده مال من كلي سونو قبل زايمان كردن و ازمايش گرفتن و گفتن طبيعي كنسله و با اجازه خودم سزارينم كردن 

برو دنبال كارات پدرشون را بيار جلو چشمشون همچين بلايي سر طفل معصومت اوردن برو بيمارستان را رو سرشون خراب كن 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خانمی ببخشید ولی پذیراییتون حتی اگه جعبه تقسیم هم شده باشه و پر درب ولی بازم چون متراژتون بزرگه این ...

من عکس کل خونمو میفرستم برا تون تو تاپیک خودتون شما بگید چجوری بچینم والا من نتونستم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خب...خداروشکر باز وسایل شما تقریبا تویه یه توناژه! اول این که بخاری کنار وسایل آنتیک وجهه خوبی ندار ...

من ک کلی تابلو دارم رو یه دیوار رو دیوار دیگه ای هم عکس دوتاییمون هست ک نفرستادم چون همه اینجا میبینن

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2706