2737
2734

عکس از خونم نمیذارم چون بهم ریختس فعلن

ولی از گلهای کاغذیم ک دیروز تمومشون کردم میذارم

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشیدا ولی خیلی بد رنگه  اودافظ

نظر نخاستم اودافظ😊

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

خونه همه شیک بود هرکی این پستو میخونه یه صلوات برای اینکه ماهم یه خونه بزرگ و شیک و دلباز بخریم بفرستید 😙😚

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

خونه همگی عالی و زیبا...خیرش و ببینید دوستای خوبم😍😍😍😍.... دلتون همیشه خوش

میشه برای خونه دارشدن منم  ی صلوات بفرستید😔😔😔 ...خونه پدرشوهرم‌میشینیم ی دنیامنت سرمونه و باج میدیم ...توروخدا برام دعاکنید بچه ها😢😢😢

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2738
@ایگواناا   😍

سلام عشقممم من چنبار عکس یهویی گذاشتم دیدی ک بعضیا دلشون چقد پر شده دگ خودت در جریانی 😉😉😉😉🙂نذارم بهتره😍😍😍😍😍😍سال جدید خیلی براشون دعا میکنم ی کم دلشون صاف و بزرگ شه چون نگران خودشونم 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706