1177
44
چقدم بد سلیقه اه اه😂😂

اره راست میگی زیاد سلیقه م خوب نیست ولی همینکه صاحب همچین خونه ایم خوبه😁

من اکنون درارض موعود خودهستم خوشحالم. چون به هرچه بخواهم میرسم وبااعجاب به رویدادهایی که شگفت زده ام میکند مینگرم وخدارا شاکرمیشوم فرزندانم درسلامت کامل وزیبایی کامل و هوش کامل واخلاق خوشند ودر طرح الهی زندگیشانند شکلات بعدی زندگیم را بسیار متحیرکننده و دربهترین حالت دریافت میکنم آنچه خدایم میداندبه زودی به من میدهد لایقش هستم وحسم همیشه خوب وشاکرم.همه دوستم دارند وبامن عادلند همچنان که من عادلم رویدادهای آینده هرروز بیشتر از دیروز لبم را به خنده باز میکند به آنچه مدتها میخواستم خیلی زود میرسم.وخدایا شکرت که به خواسته هایم رسیده ام.من خواستم وتو اجابت کردی دعا کردم وپشت در گذاشتی فرزند عزیزکائناتم وکائنات هر چه بخواهم میدهد خواسته وعاهایم پرثمر به من باز میگردد  من مغناطیس بدون مقاومت هستم وبهترینهارا به سوی خود جذب میکنم خداوند پشتیبان وحمایت گرمن است چتر او برسر من وفرزندانم است پس بهترینها درانتظار ماست شکر که درفراوانیم وزندگیم خوب است شکر که از لحاظ مادی تامینم شکر که خانه ای بزرگ وزیبادارم که از آن خودم است تا قبل از بهار 98 آنچه میخواهم از خدا میگیرم ومژده ی آن را به دوستدارانمان میدهم.درهمه ی راهها خدارامیشناسم ویقین دارم راه را هموارمیکند.من پذیرنده ی خوبی هستم وسپاس میگویم. را رسیدن به خواسته ام باز وآغوشم برای دریافت بازاست .من فردی موفق ومصمم هستم هرچه خدابخواهد همان میشود روز به روز معجزات خوبتری از خدایم میبینم که برایم تدارک دیده.خوشیها یکی پس از دیگری برایمان اتفاق می افتد سحرگاه شگفت انگیز به زودی می آید. هم اکنون از سر راه خرد لایتناهی کنار میروم من درپناه خدایم واو هرگز دیرنمیکند.خدایا تا بینهایت سپاسگذارتو وعاشق تو هستم.ای براورده کننده ی حاجات تو تنها حمایت گر وپشت وپناه من وفرزندانمی و برای انسان تو بسیار کافی هستی. تورا دارم ودارای جهانم میدانم بینهایت دوستم داری بگذار شادی فرزندانم راببینم. قدرت جذب من هر روز بیشتر میشود وثروت های بینهایت الهی که حق من است به سویم از هرطرف سرازیر میشود و ولب هایم را سربالا میکند.من به کرات شاهد معجزات خدا ووجود خدایم درزندگیم هستم.مقاومت وتقلا نمیکنم تاراه دریافت خواسته هایم باز باشد.در هردو مسابقه ی داستان نویسی نفراول میشوم و جایزه مال من است من همیشه برنده بوده وهستم.

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

عاقادخترخالم خیلی جیب خالی پزعالیه خونش خیلی کوچیک وخیلی وسایلونداره وبافامیل رفت وآمدنداره که راحت بتونه دروغ بگه...

یبارتواینستاعکس یه خونه بسیاااااربزرگ ولاکچری روگذاشت ونوشت (دکراسیون جدیدخونه جدید)😐...

عاقاپسرخالم زیرش پست گذاشت خونه کیهههه🤔

واینجابودکه ناچاراگفت برادوست شوهرمه😑

1194

بیشترازین ناراحتم کا رودخترم عیب میزارن

ماوچنتاازفامیل توشهرغریبیم.وقتی میگن دخترش هنوزنمیشینه چاردست وپانمیره اونام راجبش فکرای بدمیکنن...امشب یکی ازفامیل بهم گفت میشناستتون؟درحالی که بخدادخترم ماشالله خییییلیم باهوشه 

1184
انشاالله...توروخداواسش دعاکن..من آدم کم صبریم بعضی وقتاطاقتم تموم میشه هیچ چیزجزنشستن وچاردست وپارفت ...

الهییی 

گلم یه کم صبر داشته باش به وقتش هم میشینه هم چهاردست و پا میره انشالله 🙏🙏❤❤

سلام عزیزم  ممنون گلم خوبیم خداروشکر کوووووو  عکس بذار ببینم😍😍 میخوام اگه خیییلی ...

خداروشکر 😂😂 نه بابا جدا ساده‌‌ ست و خلوت

من هر چی صبر کردم زندگیم بیافته رو غلتک نیافتاد ... حالا دیگه منتظرم غلتک بیافته روم راحت شم 😶 ولله!
1190