1147
44
عنوان

مجردا بیاین.

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 90 پست
من زن سراغ دارم ۲ بار جدا شده پس دستمال کاغذیه !

اونو نمیدونم من نظرخودموومیگم خب صیغه تموم شد بدچی یارو اگه زن داشته باشه ک نمیاد طرفی رو ک صیغه کرده بگیره

پدرم مریضه برای سلامتیش یه صلوات بفرس خدایامنو با مریضیه پدرو مادرم امتحان نکن دیدی اون دفعه داشتم میمردپشته دراتاق عمل منوبکش ولی دیگه پشته اون درا نبر سپردم بخودت شکرت

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
خب با ی بی زن بره ‌.کلا صیغه با متاهل درست نیس .

اینم حرفیه .هرکی یه نظری داره بهرحال

پدرم مریضه برای سلامتیش یه صلوات بفرس خدایامنو با مریضیه پدرو مادرم امتحان نکن دیدی اون دفعه داشتم میمردپشته دراتاق عمل منوبکش ولی دیگه پشته اون درا نبر سپردم بخودت شکرت
ازدواج دایمم یجور تن فروشیه پس! دوس دارن همو این چ حرفیه!! مهریه میگیرن تن شونو میفروشن! شاید سال دی ...

صیغه،،،، فقط منباب رابطه است،،، ازواج دایم برای تشکیل خانواده و آرامش،،، 

من کلا با صیغه مخالفم و دوست ندارم اصلا ولییییی اگه یه دختری قراره صیغه موقت بشه باااااید یه پشتوانه برای خودش در نظر بگیره چون اون آقا به احتمال زیاد برای همیشه نمیمونه و اون خانوم همیشه جوون نخواهد بود که بتونه دوباره از اول برای خودش زندگی بسازه

بروید لای‌ زندگی!                                                     غلت بزنید خوشی را!                                            ببوسید همان را که باید...                                      بیرون خبری نیست!                                                 #صابر ابر
1189
من دارم راجع به خانوما میحرفم. شماخودت دوست داری موقت ازدواج کنی یا دائم؟؟

بستگی به شرایط هر کدام ممکنه مناسب باشه. متاسفانه تو جامعه ما بد جا افتاده اگه با یکی به هر دلیلی ازدواج موقت انجام بدین به چشم بدی نگاه می کنن با اینکه کار درستیه ولی اگه بگی ایشون دوست دخترمه با اینکه رابطه درستی نیست میگن چه روشن فکر و اینا. اینجا بیشتر نمی تونم توضیح بدم   

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری