1147
648
عنوان

مجردا بیاین.

854 بازدید | 90 پست

حاضرید صیغه یک مرد زن مرده یا مجرد یا زن طلاق داده بشید که پولدار باشه و ازهمه لحاظ عاطفی و مالی و.... تامین بشید.؟

یااینکه دوست دارید با یک مرد مثلا بی پول و بی هدف و بی اراده ازدواج دائم کنید؟؟

کدومش ؟؟؟

اگه خانواده و افکار جامعه بپذیره حاضرید صیغه ایی ازدواج کنید؟؟

چقدر سخت

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  

بستگی داره به حسی که به طرف دارم و شرایط 

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

نه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1156
1194
چقدر سخت

دیروز داشتم فکر میکردم چرا نیستی😂😂

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
1179
دیروز داشتم فکر میکردم چرا نیستی😂😂

گاهی سر کار خیلی مشغلم زیاد میشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  
1182