2733
2734
عنوان

من خیلی حسودم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 29 پست
بگو ببینم شرایطت بدتر از منه؟

دیشب پدرشوهرم میگه به مادر شوهرم فردا تو رو میذارم خونه دخترم خودمم میرم گم و گور میشم تا بعد عید که مهمون نیاد از شهرستان حوصله ندارم منظورش این بود برید پی کارتون ما میخوایم بریم خودمونو گم و گور کنیم

خانواده شوهرم خیلییی بی منطقن فقط حرف حرف خودشونه اصلا مارو ادم حساب نمیکنن بعد ۶ ماه اومدیم شهرمون ...

ما طبقه بالای مادرشوهرمیم ینی هفته ای نیست ک بی دعوا بگزره هی بهم تیکه میندازه حالا جوابشو نمیدما یا اگ بدمم ی جوابی میدم ک خیلی بد نباشه ولی شوهرم ک از سرکار میاد بدو بدو میره پیشش زیرآب منو میزنه ب دروغ میگه ک زنت ب من اینو اونو گفت .. شوهرمم عصبانی میشه باهاش دعوا میکنه ولی میاد خونه با هم بحثمون میشه.. اصلا س ی چیزایی دعوا و بحث میندازه ک ب هرکی بگم خندش میگیره ولی اعصاب منو شوهرمو حسابی داغون میکنه میشینم گریه میکنم از دستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب پدرشوهرم میگه به مادر شوهرم فردا تو رو میذارم خونه دخترم خودمم میرم گم و گور میشم تا بعد عید که ...

وای وای چ آدمایی پیدا میشن بابا بچه خودته غریبه نیس ک ... چرا قطع رابطه نمیکنید

2731
بگو ببینم شرایطت بدتر از منه؟

بین بچه هاش فرق میذاره سنوات گرفته به همشون پول داده بهشون گفته به ما نگن گفتیم گرفتی سنواتو گفت نه و... برا جاریم ماشین لباسشویی خریده با اجاق گاز بهش گفته به اونا نگو بعدش جلو ما همش ازش بد میگه که پسرمو بدبخت کرد و... آخرم فقط برا اون خرج میکنه

ما طبقه بالای مادرشوهرمیم ینی هفته ای نیست ک بی دعوا بگزره هی بهم تیکه میندازه حالا جوابشو نمیدما یا ...

بخدا سه روزه از حرصش شبها تاصب بیدارم دارم دق میکنم تو جمع اون جوری گفت یعنی برید پی کارتون بعد ۶ ماه اومدیم صب رسیدیم شبش اونجوری گفت

وای وای چ آدمایی پیدا میشن بابا بچه خودته غریبه نیس ک ... چرا قطع رابطه نمیکنید

اصلا شوهرمو ادم حساب نمیکنن با اینکه وضع مالیشون خوبه یه بار زنگ نمیزنن حالمونو بپرسی کاریم دارن تک زنگ میزنن

2738
بخدا سه روزه از حرصش شبها تاصب بیدارم دارم دق میکنم تو جمع اون جوری گفت یعنی برید پی کارتون بعد ۶ ما ...

برگردید خونتون چرا جایی ک غرور خودتو شوهرتو میشکنن موندید ... حرص نخور حیف نیست سر آدمای نمک نشناس خودتو پیر کنی

برگردید خونتون چرا جایی ک غرور خودتو شوهرتو میشکنن موندید ... حرص نخور حیف نیست سر آدمای نمک نشناس خ ...

من ۸ ساله با دست لباس میشورم دوتا بچه کوچیک دارم جاریم ماشین لباسشویی مادرشوهرمو برد روزای اول عروسیش الان براش عوض کردن با تمام اتوماتیک به ما میرسه بیرونمون میکنن

چرا؟؟؟اگه دوست داشتي جواب بدي لايكم كن

تا چشم باز کردم تو ی خانواده در پیت و بی فرهنگ بودم

که هر روزشون دعوا و کتک کاری و فحش بود. 

خانواده ای که حتی افرادشم پشت هم نبودن و نیستن 

باهم دشمنن 

زیراب همو میزنن 

بهم تیکه میندازن 

بهم فحش میدن 

پشت سر هم حرف میزنن 

با هم خوب نیستن 

میگن پشت سر خانواده ش ادم حرف نباید بزنه 

ولی من کم نکشیدم ازشون 

داداشام و زن داداشام خیلی موش میدونن تو زندگیم 

خیلی اذیتم میکنن 

دیگه بریدم 😞

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
بیخیال

کاش میشد 

ولی واقعا گاهی وقتا کم میارم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
من قلبم داره میترکه انقد حرص خوردم کاشکی بمیرم راحت شم 

تو چرا عزیزم 

خدا نکنه

[QUOTE=84983998]تا چشم باز کردم تو ی خانواده در پیت و بی فرهنگ بودم که هر روزشون دعوا و کتک کاری و فحش بود.  ...[/QUOTE]

عزيزم خيلي ناراحت شدم برات

اما مطمن باش هميشه زندگي به اين منوال نيست روزهاي خوش زندگي بزودي به سراغت ميان

نور چشمم هميشه به يادتم 💔❤️                                            اين مجسمه زيبا (عكس پروفايلم) براي احترام به مادرانيست كه كودك خود را از دست داده اند، با عنوان " كودكي كه هرگز زاده نشد"👶🏻🍂 
2706