2733
2734

سلام من اخرین قرص رو پنج شنبه شب خوردم.و روز ۳۰ام  هم تاریخ پریودی قبلیم هست.پریودم منظم بوده ولی دکتر گفت اگ بعد از قرص پریود نشدی بارداری.یادم رفت ازش بپرسم چند روز بعد از قرص پریود میشم.میشه اگ اطلاعی دارید راهنماییم کنید.مرسی

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

من این قرص رو مصرف کردم

ولی به بی بی چک گذاشتن ربطی نداره

اینکه بی بی رو مثبت نمیکنه

الان چندم دورت هستی؟؟

اگه حدود ۱۴ روز از اقدامت گذشته جواب میده

برا من زودتر هم جواب داد

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من این قرص رو مصرف کردم ولی به بی بی چک گذاشتن ربطی نداره اینکه بی بی رو مثبت نمیکنه الان چندم دو ...

چند روز زودتر نشون داد اخه چند روز دیگ عیده دل تو دلم نیست

چند روز زودتر نشون داد اخه چند روز دیگ عیده دل تو دلم نیست

برا من بی بی چک بارداری قبلیم ۴ روز زودتر

ولی روز موعدم آز دادم منفی شد دوباره بعد از دو روز بالا رفت

این بارداریم هم از ۱۸ دورم بی بی چکم بعد از یه ساعت هاله داشت و کمرننننگ

ولی بازم ۴ روز قبل از موعدم همون اول هاله انداخت

البته کمرنگ بود

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
برا من بی بی چک بارداری قبلیم ۴ روز زودتر ولی روز موعدم آز دادم منفی شد دوباره بعد از دو روز بالا ر ...

خداروشکر الان بارداری.برام دعا کن.دو دلم فردا برم بی بی چک بیگیرم یا صبر کنم

2738
خداروشکر الان بارداری.برام دعا کن.دو دلم فردا برم بی بی چک بیگیرم یا صبر کنم

الان چندم دورت هستی؟؟

نگفتی؟؟

وقتی قرص پروژسترون میخوری درست تا ۵ روز ک میخوری ۳ روز تا ۴ روز بعده اون ۵ روزه طول میکشع پری شی .منچون خودم استفاده کردم گفتم بهت عزیزم .

واسه بودنه کسی تو زندگیم باج نمیدم؛هر کی دوسم داشته باشه همیشه هست...
وقتی قرص پروژسترون میخوری درست تا ۵ روز ک میخوری ۳ روز تا ۴ روز بعده اون ۵ روزه طول میکشع پری شی .من ...

فدای تو بشم الان ۹ هفته باردارم

واااایییییی خیلی خوووووبهههه .ایشالا بسلامتی .

اخه تیکرنداشتی متوجه نشدم دیدمم تاریخت واس پارساله ولی چون خودم از امپول ترسیدم دکتر بهم قرصشو داد من کامل توضیح دادم بدونید بازم تبریک میگم 🤗🤗🤩🤩😍😍

واسه بودنه کسی تو زندگیم باج نمیدم؛هر کی دوسم داشته باشه همیشه هست...

میشه بیای تاپیکم   برا امید دادن به مادرا.....😚😚

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96844904

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706