2726

بچه ها من باید گوشیمو ریست فکتوری کنم. (بازگشت به حالت کارخانه) چه چیزایی را از گوشیم بردارم؟ هرچی به ذهنتون میرسه بگید

ضمنا بکاپ نمیخوام بگیرم. میخوام اطلاعاتمو بریزم رو لپتاپ

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همشو😁

اس ام اسایی که روی حافظه سیمکارته اونا هم پاک میشه؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

عکس و ویدیو

برو تو فایل هات، حافظه داخلی، هر پوشه ای یه چیزایی توشه نگاه کن اگه مهمه بریز تو لپتاپ‌.

با ریست فکتوری کارت حافظت چیزیش پاک نمیشه فقط حافظه دستگاه پاک میشه. باز محض اطمینان کارت رو دربیار

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین
همه چیو، همه چی پاک میشه عکس شماره تلفنا

پیامکایی که روی سیمکارته اونا هم پاک میشه؟

عکسا فیلمتو باز تو رم ..تل گرام و اینستا واتساپو انتقال بده تو رم ..شماره هاتو وارد سیم کارت کن ..بعدن راحت گوشتو پاک سازی کن .همون بازیابی کارخانه

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2706