2737
2739
عنوان

توی ماشین چی گوش میدید؟

917 بازدید | 44 پست

برای سفر میخوام آهنگ بریزم توی فلش بیاید کمک کنیم یه لیست جالب در بیاریم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ما یا مداحی یا رادیو😀

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر زر زره مارشوهره سردردمیگیریم😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2738

از هر گونه پیشنهادی خوشحال میشیم

پاپ ، خارجی مخصوصا فرانسوی و شاد با معنی‌ و…

به جز آهنگ های دوپس دوپسی و بی محتوا و بی معنی  

سخنرانی های جالب هم حتی اگر باشه استقبال میکنیم 😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
محسن ابراهیم زاده علی عبدالمالکی

اسم آهنگ خاصی هم اگر مد نظرتونه بگید

2706