2733
2739

سلام خانوما من امروز روز آخر خونه تکونیم بود همه جارو مثل دسته گل کرده بودم هی شوهرم بهم میریخت گازو شستم با این که ناهار خورده بود باز گفت گشنمه پاشد جیگر سرخ کرد باز گازو چرب و چیلی کرد خونه رو جارو کردم هی آشغال میریخت رو تختیو تازه مرتب کرده بودم رف روش بهم زد منم عصبی شدم غر غر کردم اونم ورداشت کل استکان دم دستیامو انداخت شیکوند مجسمه های روی جا کفشیمو انداخت شیکوند ست چاقومو انداخت اونم قابش شکست جاکفشیمو انداخ گوشش خورد شد دستگیرشم شکوند منم از یه طرف دارم سقط میکنم خیلی درد دارم با اون حالم باز اینارو جمع کردم حالا شب قراره مامانم بیاد نه استکانی دارم واسه چایی ریختن همه وسایلامم که شکونده به مامانم بگم چی اومده سر وسایلام؟😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا این دم عیدی مردا ی طوریشون میشه ها 🤔

ای بابا

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2738

اومدن چایی دم میکنی میاری میگی استکان ندارم

یا برو از همسایه قرض بگیر

بی آبرو بازی دربیار تا بشه دفعه ی آخرش

بعدشم به ریخت و پاش عا اصلاااا دست نزن،زیر دلتو بگیر دراز بکش ذو تخت

چرااا وقتی حالت خوب نیست برای خونه زحمت میکشی؟؟

وقتی خودمون قدر سلامتی خودمون رو ندونیم،شوهرا اصلا نمیدونن

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

وقتی مجبورش کردی همه رو دست کنه تو جیب مبارکش و بخره میفهمه وقتی عصبانی میشه حالا به هرررر دلیلی حق نداره دست به وسایل بزنه اونم تو این گرونی...🤨🤔😏

شوهرم یکبار عصبانی شد اتوی مو منو شکوند فرداش داشت میرفت بهش گفتم اتو موم رو نخریدی نیا خونه...

خرید اومد خونه اتو مو رو ۱۸۰ پیاده شده بود اون اولین و اخرین بار بود الان خیلی با ارامش با وسایلای خونه رفتار میکنه😁🤣😂

2706