2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون وقتی میرم بیرون...

730 بازدید | 23 پست

ده ساله هر بار میریم بیرون کافیه ی نفر ی چیزی بگه ک اقا بهش بر بخوره شروع میکنه به فحاشی و درگیر شدن.خسته شدم دیگه جرات ندارم بگم نکن ساکت میشمو گریه میکنم تازه وقتی از شدت ناراحتیم جوابش و نمیدم میگه از سگ کمتری اگه با ی سگ زندگی میکردم بهتر بود .دیگه نمیدونم چیکار کنم ک درست شه باعث خجالتمه 

مثلا چی میگن که عصبانی میشه

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی دلیل بدون اینکه حرفی بینمون زده بشه به منم بی احترامی میکنه

اینا افسار پاره کردن

جای گریه ی بار بزن دهنش پرخون شه 

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

خب عزيزم اونموقع ها كه باهم خوبين و مهربونه باهات بگو اون رفتارت منو خيلى اذيت ميكنه 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

چقدر اخلاق بدیه ..بعضی خانم ها هم اینجورین ...حق دارید ..بهش بگید وقتی با زن و بچه هست حق نداره شمارو معذب کنه و زهر کنه اون زمان رو ..وقتی میخواستم ازدواج کنم.مشاور ازدواج به من گفت ..باهاش برو تو ترافیک و شلوغی وبین  بچه های دست فروش ببین رفتارش چجوریه ...

برید مشاوره،کنترل رو اعصابش نداره،با افزایش سن بدتر میشه اگه درمان نشه،نوعی اختلال شخصیتیه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
چقدر اخلاق بدیه ..بعضی خانم ها هم اینجورین ...حق دارید ..بهش بگید وقتی با زن و بچه هست حق نداره شمار ...

خخخخ من همسرم موقع نامزدی تو ترافیک بودنی بیشتر خوشحال میشد چون زمان زیادی رو پیش هم بودیم ولی الان سرتا پا تغییر کرده 😆😆 ... خداییش اقایون نمیدونم چرا اعصاب ترافیک رو ندارن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706