2726
عنوان

جوش جوشیا و پوست چربا بیاین+عکس

6717 بازدید | 29 پست

خب خب خب دم عیده همه جوشا اومدن بیرون عیدو تبریک بگن

همه هم درگیرن این جوشاشون از بین بره خودمم که همیشه درگیرم انواع اقسام دکترا رو رفتم و بجز راکوتان دیگ همه چی واسه جوشام استفاده کردم بعضی وقتا بدتر شدم بعضی وقتام خوب شدم ولی به محض قطع کردن دارو بیشتر جوش زدم!!

خلاصه چند روز پیش رفتم داروخونه گفتم چیزی برای جوش پیشنهاد میدین؟ یه صابون بم داد که عکسشو میزارم براتون

گفت چربیه پوست و همه ی کثیفی هارو میگیره و جوشا کم میشه منکه باور نکردم دیدم 10 تومنه گرون نیست گفتم حالا یه امتحان میکنم

گفت روزی 2.3 بار صورتتو باهاش بشور و بزار کف یک دقیقه رو صورتت بمونه

خلاصههههه جونم براتون بگه در عرض 2.3 روز صورتم شده صااااف و همه جوشا دارن میرم گم و گور میشن

گفتم بیام به شما بگم که ایشالا برای شما هم جواب بده

اسمش صابون آنتی باکتریال گلمر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جوش ندارم ولی پوستم چربه مخصوصا روی بینیم کلافه شدم یکیم پوستم سفیده رگه های قرمز توش پیداست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

منم یه زمانی استفاده میکردم خوب بود ولی حتماازمرطوب کننده هم استفاده کن پوستت خیلی خشک نشه .

من خودم ازمحصولات سینره ومخصوصا ژل ضدجوش سینره استفاده میکنم عالیه معجزه کرده

آرآمِشِـہ اِمروزَم فَقَط بِـہ خآطر نَدآشتَـטּ اِنتِظآر اَز بَقیَست ,,

عزیزم صابون انار انجی هم خوبه ۴هزارو پونصد بود الان ۶تومنه عطاری ها دارن  

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خداخیرت بده اسی

خواهش میکنم گلم

میدونی چیه مساله اینه ک برای هر کسی یچیزی جواب میده

برای من هیچییییی جواب نداد این خداروشکر داره جواب میده

ایشالا برای همتون خوب باشه

خانوما یه کرمی بود محصول سینره که پوستو شفاف میکرد ورگه های قرمزو میپوشوند نمیدونید اسمش چیه؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
منم یه زمانی استفاده میکردم خوب بود ولی حتماازمرطوب کننده هم استفاده کن پوستت خیلی خشک نشه . من خود ...

من سینره زدم خوب نشد بدتر شدم وای خیلی افتضاح شدم 

اره حتما مرطوب کننده میزنم البته پوستم چربه با اینم خشک نمیشم هخخخ

ولی خب الوورا هم میزنم ابرسانی میشه 

در کل ممنون

مرسيييي😍منم براي جاي جوش از پماد كلوبتازول نتيجه گرفتم در عرض دوسه روز اول 🌹😊

واقعاااااا؟؟؟ من دوسه تا تیرکی جای جوش دارم بزنم میره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2706