2726

شاید باورتون نشه ولی یه سالن زیبایی تو سعادت آباد هست و پلیس راهنمایی رانندگی اونجا مستقر شده بابت جلوگیری از ازدحام و ترافیک …!!!!!!

و شاید اصلا باورتون نشه که ساعت ۹ صبح تا ۲ بامداد بعضا خانما کارشون طول میکشه و تا ده میلیون هم برا دستمزد کارت میکشن

چه خبره 😂😂😂😂

من واسه رنگ 3 ماه پیش وقت گرفتم ...الان زنگ زدم واسه ابرو و ناخن میگه وقت نیست مگر 11 شب بیای😂😂بعدم میری اونجا 6 ساعت معطلیه و واقعا شلوغ و من خیلی از ارایشگاه بدم میااد ..خلاصه عزیزانی که دنبال کار هستید اگر ذره ای استعداد دارید آرایشگری بسیااار عالی میتونه باشه...شیرین مقدم رو الگو قرار بدید اصلا با این همه شعبه تو کل کشور 

بعد خیلی از همین خانوما که راحت برا آرایشگر که دوام کارش کلا چند روز یا چند هفته بیشتر نیست چندصدهزار یا میلیونی کارت میکشن ، برای ظاهرشون حاضرن اینهمه خرج کنن

ولی برای سلامتی خودشون میرن دکتر چهل تومن ویزیت میدن، هرجا میشینن میگن دکتره دزد بود ازم زیاد گرفت! حاضر نیست برا سلامت واقعیشون هزینه کنن اونم سلامتی ای که دوامش یک عمره! نه مثل ارایش در حد چند ساعت و روز!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد خیلی از همین خانوما که راحت برا آرایشگر که دوام کارش کلا چند روز یا چند هفته بیشتر نیست چندصدهزا ...

من خودم دیدم به چشم دیدم خانمی اومده بود دندانپزشکی و اصرار داشت که کامپوزیت کنه در صورتیکه تمام دندوناش مشکل داشت ...دکتر میگفت اول باید مشکلاتشون رو حل کنی چه فایده داره زیبایی وقتی از درون خرابن...میگفت نه حالا فعلا قشنگ بشه 😐

چشم و هم چشمی هم داره کور میکنه مردمو ...بعدم میگن نداریم 

2728
من خودم دیدم به چشم دیدم خانمی اومده بود دندانپزشکی و اصرار داشت که کامپوزیت کنه در صورتیکه تمام دند ...

دقیقا !!! 

الان دندانپزشکی هم یه عده فقط به دید مطب زیبایی میرن!!! نه برای سلامتی دندان و بهداشت دهان

من رنگ مو گرفتم خودم رنگ ابرو وسرم گزاشتم فقط بعد سه ماه رفتم اصلاح پول اصلاح فقط دادم 

کار خوبی کردی ...من اگر میتونستم اینکارو میکردم چون از فضا ارایشگاه متنفرم 

بعد خیلی از همین خانوما که راحت برا آرایشگر که دوام کارش کلا چند روز یا چند هفته بیشتر نیست چندصدهزا ...

لایک

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد