1147
648

که توی ازدواجشون خوشبخت بشه اگه دیدین بکین لطفا با کی بزرگ شده والدینش چی شدن و همسرش با این موصوع مشکلی نداشته 

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

دختر خاله من! 

هنوز سن ازدواجش نیس اما الان خیلی خوشبخت تر از وقتیه که پدرش مثلا بالاسرش بود! 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
1156

دوتا خواهر رو میشناسمشم مادرشون طلاق گرفت باباشون زن گرفت زن باباشون خیلی اذیتشون میکرد یکیشون با یه پسره دوست شد وازدواج کرد شوهرش معتاده چندبار هم تا مرز طلاق رفت ولی دوباره برگشت چون واقعا نمیتونست برگرده خونه پدرش یکی دیگشون هم با پسر عمه اش ازدواج کرد اون زندگیش خوبه

آسوده وخوش باش به آرامش وجدان، بگذاربگویندفلانی بددنیاست...

بچه خودش باید انتخاب کنه که چه جوری زندگی کنه

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
ب خصوص دختر بچه که مادر پدرش جدا شده باشن ایا موردای خوبی واسه ازدواج خاهد داشت یا پاسوز تصمیم والدی ...

من 20 سالم بود طلاق گرفتن مامانم میگفت میخواستم بزرگتون کنم بعد با خیال راحت طلاق بگیرم..بابام خیلی شورشو دراورده بود..

زندگی با شوهرم خیلی خیلی بهتراز زندگی با خانوادمع...

صدبارم برگردم  ب عقب تصمیمم همسرمه

1194
من تو بچگی پدر و مادرم جدا شدن دوتاشونم ازدواج کردن و من از ۶ سالگی پیش مادر بزرگ مادریم بزرگ شدم😭 ...

با کی ازدواج کردین چطور با همسرت اشنا شدین از زندگیت راصی هستی 

بله من دیدم دوتاخواهربودندکه بامادرشون زندگی کردندویکیشون باپسرخالش ازدواج کرد وواقعا خوشبخت شد ولی خدازوداین دل خوشاازشون گرفت چون چچهل روزپیش مادرشوهروپدرشوهرش فوت کردندولی تابودندپدرشوهرش جای بابای دختره راهم براش پرکرده بود .یکی هم به غریبه شوهرکردکه اونم خوشبخت شده تاالان مشکلی نداشته

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
چطور با همسرت اشنا شدین خوشبختین ایا با کی بزرگ شدین 

شوهرم با پدرو مادر بزرگ پدریش بزرگ شده فقط برا کار و حمالی بزرگش کردن از 3 سالگی با اونا بوده 17 سالگی جدا شده و مستقل ...منم 20 سالگی جدا شدن  و با مامانم و خواهر برادرم...

چن ماه بعدش عقد کردنم...

اره زندگیمون خوبه

منتها اوایل خیلی دعوا داشتیم چون همو نمیشناختیم..سال ب سال احساس میکنم عاقلتر میشیم و عاشقتر

1179
با کی ازدواج کردین چطور با همسرت اشنا شدین از زندگیت راصی هستی 

یه ازدواج سنتی

دوتا بچه دارم

از زندگیم راضیم ولی کلا پر حسرت

همش حسرت خونواده جاری هام.. حسرت نداشتن خونواده خوب رو داشتم😭😭😭

یه ازدواج سنتی دوتا بچه دارم از زندگیم راضیم ولی کلا پر حسرت همش حسرت خونواده جاری هام.. حسرت ندا ...

موافقم هرچی هم اینطوربچه هازندگی خوبی داشته باشندیه جایی احساس کمبودمیکنند اگه محبط ببینندمیگند بهم ترهم میکنند یااگه پدرومادربالاسرم بودنندیه جوردیگه بودزندگیم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد

[QUOTE=84965177]یه ازدواج سنتی دوتا بچه دارم از زندگیم راضیم ولی کلا پر حسرت همش حسرت خونواده جاری هام.. حسرت ندا ...[/QUOTEشوهرت سرکوفت نمی زنه دوست داشتی مادرت ازدواج نمی کرد باهات بود 

835