2737
2739
عنوان

عید امسال من که خراب شد گریییییییییه

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان چهار روزه خونهی بابامم اصلا براش مهم نیست تازه دیشب اول من پیام دادم که توقدر مارو ندونستی توهر ماه منو میزنی  تازه طلب کارم بود وهمش توهین میکرد وحرف زور میزد دلم برا دوتا دخترام میسوزه دم عیدی

2738
نباید کشش میدادی یا خونتو ول نمیکردی انشالله امشب میاد دنبالت

مطما صدردرصدم نمیاد خیلی یک دنده وومغروره به خدا اینقدر دوستش دارم بهش محبت میکنم که نباید این رفتارهاروبا من کنه حقم نیست اما اصلا نمر خواد بفهمهه چقدر برنامه دداشتم برا عید اما ماتم زده نشستم خونهی بابام

به خاطر دخترااا کوتا بیا و حرف گذشته نزن....بیشتر سکوت کن در مقابلش با سکوتت بشکنش

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
مطما صدردرصدم نمیاد خیلی یک دنده وومغروره به خدا اینقدر دوستش دارم بهش محبت میکنم که نباید این رفتار ...

من ک میگم خودت پاشو برو خونت دیگه هم نیا خونه بابات برا قهر چون مردا کم پیش میاد بیان دنبالت،برو خونه ات جوابشو نده با بچه هات سرتو گرم کن ببینه تو خونه ای و بی محلی میکنی خودش آدم میشه 

2706