2737
2734
عنوان

واقعا تاریخ زایمان ۱/۱/۹۸ لاکچریه؟ چطور اونوقت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از فامیلای ما 91/1/1 بچش به دنیا اومد 

یهو دردش گرفت همه فکر کردن به خاطر رندیشه ولی طفلک نابود شد تا به دنیا اومد بچش  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

قدیمیها از همه لاکچریترن.الکی میرفتن شناسنامه برای بچه هاشون میگرفتن اکثرا اول فروردینن

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2731

بچه اولم. ۹/۹/۲۰۱۱

بچه دومم و گفتن ۸/۸ ۲۰۱۹

😃✌🏻

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیزم فروردینی بودن خودش یه مدل کلاسه

حتما خودت فروردینی هستی😍

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2738
عاله🙈

اینکه فروردینیا عشقن و باکلاس مشکلی نیس ، اینکه بچه رو به زور تو یه تاریخ خاص دنیا بیاری مشکل سازه

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
عزیزم فروردینی بودن خودش یه مدل کلاسه

احسسسسسنتتتتتتت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
اینکه فروردینیا عشقن و باکلاس مشکلی نیس ، اینکه بچه رو به زور تو یه تاریخ خاص دنیا بیاری مشکل سازه

موافقم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706