2726
عنوان

اتفاقای بامزه نی نی سایت

466 بازدید | 71 پست

بعضی وقتا اتفاقای جالبی توی سایت میفته چند وقت پیش یه خانومه اومد گفت مانتو عید گرفتم یکی دیگه اومد گفت منم گرفتم یک میلیون و چهارصد هم قیمتشه از طراح مریلا  زارعی و اینا خلاصه همه رفتن توی تاپیکهاش گشتن دیدن خانوم مستمری بگیر کمیته امداد بوده و کلی مسخرش کردن بعد کار رسید به فحش و نفرین ،نمیدونم چرا اینقد یادم میفته خندم میگیره کاری به درست بودن یا نبودن کار اون خانوم یا بقیه ندارم ولی خیلی بامزه بود

طفلی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر روز داریم از اینا😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728

انقد خانومای سایت عکس لباس عید گذاشتن

یکی از اقایون سایت بعد سه سال رفته بود خرید

عکسشم گذاشته بود!!!!

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

یه خانم درمورد جاریش تاپیک زد و گفت که خیلی باکلاسه تو وان گل رز میخوابه و لباسهای بالای ناف مبپوشه و پرسینگ ناف داره و وقتی کسی حرف میزنه گردنش رو کج میکنه و رز لب سورمه ای میزنه و...

تاااازه هم عضو شده بود

من و چندنفر گفتیم الکی و مسخره هست این تاپیک و با سیل فحش و توهین مواجه شدیم...

آخر هم معلوم شد کلا کارش زدن تاپیکهای سرکاریه و عکس یه خانمی رو از تو اینستا برداشت و گفت خودمم و کاراگاهها مچشو گرفتن و قطع دسترسی شد 😅😅😅

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706