2733
2734
داداشم اسنپه تو تهران البته بشترم بالاشهر کار میکنه  خوبع روزی ۳۰۰ در میاره

روزی ۳۰۰ واسه خودش میمونه جدا از کمسیون؟

شوهره منم یسره همونجاها بالاشهره همش میگه سرویس نمیخوره میگه کلا ۷۰ یا خوبه خوب ۱۷۰ کار میکنم

ماشینشون چیه ؟

حس میکنم شوهرم دروغ میگه

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی ۳۰۰ واسه خودش میمونه جدا از کمسیون؟ شوهره منم یسره همونجاها بالاشهره همش میگه سرویس نمیخوره می ...

برنامه ویزو داره یا ن خودش مسیرا رو میره 

ن داداشم اصلن سرویس ۱۰ تومن ۵ تومن نمیزنه ۲۰ ب بالا 

جاهایی ک هم ترافیکه اصلا نمیره خیلی وارده 

جاهای دور اصلن نمیره ..ولی داداشم ۱۰ صب میزنه بیرون ۱ شب میاد 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2728
برنامه ویزو داره یا ن خودش مسیرا رو میره  ن داداشم اصلن سرویس ۱۰ تومن ۵ تومن نمیزنه ۲۰ ب بالا& ...

ویز داره تهرانم مث کف دست میشناسه 

ازگل و پاسدارانو نیاورانو غرب هم میره 

همه راضیه ن از اسنپ شوهره من همش میگه کرایه ها کمه درخواست نمیخوره 

بخدا خستم کرده همش میگه ندارم ندارم

2738
😕😕 داداش من در میاره ولی هی غور میزنه ب زن بدبخت  همه مردا اینجورین .ولی ۱۷۰ هم خوبه

۱۷۰ میگه خودمو میکشممممم

والا همیشه میگه ۸۰

😕😕 ولی داداشم میگه دم عیده کرایه ها بیشتر شده 

معلومه داره دروغ میگه خستم کرده بخدا ۲ساله همش ناله ناله امروز زنگ‌زدم پدرشوهرم بهش گفتم 

بخدا ۲ساله عید لباس نخریدم همش قبلیارو میپوشم که اونارم مامانم خریده 

دیگه امروز بعد ۲سال زدم سیم اخر

روزی ۳۰۰ واسه خودش میمونه جدا از کمسیون؟ شوهره منم یسره همونجاها بالاشهره همش میگه سرویس نمیخوره می ...

عزیزم تو برنامه اسنپ که مسافر میزنه تعداد سفرا رو پولش رو میاد بالا برو چک کن حساب کن ببین روزی چقدر درامدشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
بعضی اوقات باید زد به سیم آخر برا مردا .بگو ۱۰ تومن روزی بهم بده فقط برا لباسم

بخدا خسته شدم ۳ساله تو این خونه ام 

اتاق خودمو بچم پرده نداره بهش ۳ساله دارم میگم اقا گرفته چسب زده ازین طرحدارا به شیشه بجای پرده 

کاغذدیواری خراب شده پاره شده تو پذیرایی ۲ساله میگم عوضش کن دیشب بعده ۲سال با کلی دعوا رفته چسب گرفته چسبونده تازه عوض نکرد 

۳ساله رنگ نکرده دیوارام لک شده از بس سابیدم فک کن بچه کوچیک گند زده یجاهایی به دیوار 

حالا امروز میگم‌پرده بخر میگه ولم کن بابا همش خرج!!!! 

گفتم لباس زمستونی دوساله نخریدی واسم بوت مامانم خرید زمستون امسال پارسال مامانم پالتو خرید امسالم پوشیدم ۳سااااله عید خرید نکردم فقط یه شلوار اونم از دستفروش ۳۵ تومن 

روسری و کیفمم مامانم خرید باز امسال گفت عیدیت الکی گفت نگم نه ... ۳۵۰ لباس پسرم شد بخدا قیمتا رفته بالا کفش و شلوارو پیرهنو کمربندش کلا ۳۰۰ داد برین‌ واسه خودتون خرید کنین خودمم ۵۰ گذاشتم سرش از پس اندازام هیچیییییی واسم نموند بغض داشت تو پاساژ خفم میکرد 

۸ماهه لباسشویی خرابه نداده درست کنن یبارم داد دست تعمیرکاره ناشی بیرون ۸۰۰ داد بهش فرداش خراب شد باز ۸ماهه دارم با دست لباس میشورم 

بعد هرچی هم میگم درست کن واسه خونه که واسه همه س دادو هوار راه میندازه 

واسه امروز کارگر گرفتم دیشب دادوبیداد که مگه خودت فلجی ... من‌رو دستم کیست داره یبار نگفت بیا بریم دکتر گفتم دستم کیست داره بفکر نیستی 

۵ماهه عینک ندارم سردرد شدم بفکر نیستی یبار فقط گفت گفتم نه چون پسرم چیزی لازم داشت پول میدادم باید اونو کنسل میکردم کلی هم  گرفته کرد خودشو گفت بیا بریم گفتم لازم نکرده اینجوری 

2706