2737
2734
عنوان

خانم ها یه لحظه میایین؟؟

192 بازدید | 37 پست

شوهرم خیلی بی اهمیته خیلی سرده خب ادم احتیاج داره  بهشم میگم دعوا راه میندازه میگم برو دکتر میگه منکه مشکل ندارم کیا شوهراشون اینطورن ؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سالشه

عجیبه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731

ب خودت برس بقول معروف برامدگیارو بنداز بیرون دلبری کن بعد ک اون اومد جلو بگو چیه چی میخوای مگ مشکل داری?

بخاطر طبع سردشه گرمی بهش بده بخوره

وقتیم اون خاست تو نده تا حساب کار دستش بیاد  باید از خداشم باشه 

ب خودت برس بقول معروف برامدگیارو بنداز بیرون دلبری کن بعد ک اون اومد جلو بگو چیه چی میخوای مگ مشکل د ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
2738
😅😅😅😅😅😅😅😅😅

بوخوداااا

بعضی مردا میرن تو خیابون باید کلی التماس کنن اخرشس ی استغفراللهی بهشون پا بده تازه پولم بدن

حالا این مفت و مجانی  دراختیار هروقت اراده کرد ناز میکنه???

این اصن نرمال نیست

میخوای دو روز دیگه  چارقد سر کنه بگه پریودم طرفم نیا

چی از مردیش

بوخوداااا  بعضی مردا میرن تو خیابون باید کلی التماس کنن اخرشس ی استغفراللهی بهشون پا بده تازه ...

تورووووووووووحت

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
2706