2726

بنظرتون رنگه موی شرابی چند وقت میمونه؟من یه بار ریختم زود رفت...میترسم اینبار رنگش نره دیگه نتونم بعدا روش رنگ بریزم...بعد چه مارکی بگیرم که خوشرنگ شه؟

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
اره من یه هفته بعدش شد قهوه ای سریع میره رنگش

اشکال نداره میخوام فقط واسه عید باشه..بعد رنگش نمونه یه وقت بتونم یه رنگه دیگه بریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شکلاتی زدم خیلی قرمزی داشت اومدم دودی گذاشتم روش الان خیییلی تیرس رفتم حموم دوبار با شامپو شستم تغییر نکرد ینی همینجوری میمونه؟؟؟

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2728

الان زمينه موهات چه رنگيه بايد خدودا پايه موهات روي٧ باشه تا خوب بشه

دوقاشق مرباخوري پودر قرمز و يه نخود وارياسيون قرمز با اكسيدان ٩ بگير و بارنگ شرابي مخلوط كن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
الان زمينه موهات چه رنگيه بايد خدودا پايه موهات روي٧ باشه تا خوب بشه دوقاشق مرباخوري پودر قرمز و يه ...

رو ۷نیست تیره تره .ولی روشنه..ااا چه جالب من اینارو نمیدونستم باید قاطی کنم ممنون..برم لوازم ارایشی بگم بهم پودره قرمز بدین؟چه رنگه شرابی بگیرم شراب روشن.تیره.ویژه؟کدومو بگیرم

[QUOTE=84960308]رو ۷نیست تیره تره .ولی روشنه..ااا چه جالب من اینارو نمیدونستم باید قاطی کنم ممنون..برم لوازم ارایشی ...[/QUOTE]

عزيزم اگه زمينه موهات رو به تيره است شرابي روشن بگير.بله عزيزم اونارو كه گفتم باهاش بگير خيلي رو تناژ رنگت موثره.ببه عزيزم بگي پودر قرمز آتشين بهت ميدن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
من مارک مارال خریدم قشنگ بود از،رو دکلره گذاشته بودم دیروز ک رفتم موهامو رنگ کنم همه میگفتن رنگ نکن ...

شرابی مارک مارال ؟ چند وقته که رنگ کردین ؟ من تعریف مارال رو شنیدم 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘